Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
spedycja
#1
Cześć, ktoś z Was może mi powiedzieć, która firma spedycyjna jest warta uwagi? Nie za bardzo wiem czy każda firma logistyczna zajmuje się czymś takim jak spedycja. Może ktoś z Was zna się na takich tematach i udzieli mi informacji na ten temat?
Reply
#2
Spedycja to nie tylko środki transportu ale usługi magazynowe i taką pełną ofertę posiada https://symlog.eu/magazyn-logistyczny/ Mogą zmagazynować towary i zrobią to w dobrej cenie a ty unikniesz problemów. Warto stawiać na kogoś kto ma doświadczenie i odpowiednie zaplecze bo pozwoli to uniknąć dodatkowych kosztów.
Reply
#3
Możliwość zmagazynowania to jedna zaleta, inna to również oferta różnych środków transportu. Tak jak w tej firmie http://rudniccy-magetra.pl/ możesz wybrać co jest najbardziej opłacalne dla Ciebie. Ważne żeby odpowiednio wyważyć koszty do czasu transportu. Wydaje mi się, że to jest klucz do dobrej spedycji.
Reply
#4
Mnie z kolei interesuje praca w spedycji i firma transportowa wrocław. Podobno ta firma jest bardzo dobra https://euro24.co/kariera/ . Słyszałam o nich bardzo pozytywne opinie. Czy ktoś z was pracuje w spedycji i mógłby się podzielić swoim doświadczeniem?
Reply
#5
firm transportowych na rynku jest naprawdę dużo, ale nie sposób wziąć pierwszą lepszą z brzegu. trzeba się rozeznać i najlepiej skorzystać z oferty gdzie dotrzymywane są terminy i dba się o ładunki. ta https://kolejchinypolska.pl/ z pewnością jest warta polecenia, obsługuje ona nowy jedwabny szlak
Reply
#6
W przypadku mojej firmy korzystam z usług profesjonalnego biura rachunkowego w Poznaniu - https://www.gardeprofit.pl/oferta/ , ponieważ cenię sobie jakość w rozsądnej cenie. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
Reply
#7
Widzę, że interesuje was transport krajowy i być może nawet i zagraniczny? Skoro tak, to możecie zgłosić się przykładowo do firmy EJKO http://ejko.com.pl/ , która oferuje usługi na wysokim poziomie. Tutaj macie pewność, że wasz towar dotrze na czas i bez żadnego problemu.
Reply
#8
Przyznam szczerze, że ostatnio poszukiwałam informacje na temat tego spedycja co to. Bardzo zainteresował mnie ten temat i chciałam się jak najwięcej dowiedzieć. Na szczęście trafiłam na stronę tej firmy silvan-logistics.com i udało mi się tam znaleźć naprawdę wiele ciekawych treści. Jeżeli również bylibyście zainteresowani taką tematyką, to koniecznie sobie tam zerknijcie
Reply
#9
Muszę wam koniecznie polecić transport międzynarodowy tej firmy https://www.translogis.pl/pl/nws . Przyznam szczerze, żę ichniejsza oferta przypadła mi do gustu od razu. Jeśli szukacie czegoś ciekawego dla siebie, to koniecznie musicie do nich zajrzeć.
Reply
#10
Coraz więcej osób wybiera do współpracy firmy zewnętrzne. Warto przyjrzeć się niektórym ofertom, na przykład ILS Logistics https://ilslogistics.eu/ Bogate i udokumentowane doświadczenie wpływa na zaufanie do takiej firmy. Czytałem wiele artykułów mówiących o tym, że decydując się na współpracę – oszczędza się, czyli tnie koszty w firmie.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl