Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsze pieniądze
#1
Jak zdobywaliście swoje pierwsze pieniądze?
Reply
#2
Fajne pytanie, w moim przypadku to było już dość dawno, kiedy jeszcze chodziłam do szkoły. Nie mogłam podjąć pracy bo byłam za młoda. Bardzo chciałam mieć nowe narty a mama nie miała na to pieniędzy. Wujek oddał mi swój zabytkowy aparat fotograficzny i zaniosłam go do lombard Warszawa zapytała, Wujka czy zaproponowana przez lombard wycena jest dobra i gdy on potwierdził mogłam oddać aparata o wziąć pieniądze.. Kupiłam narty i jeszcze mi trochę zostało.
Reply
#3
Finanse w swojej firmie trzeba mieć pod kontrolą, bo łatwo jest wpakować się w jakieś problemy itd. Dlatego warto rozważyć systemy Atom ERP https://atomerp.pl/moduly/finanse-ksiegowosc , które pozwalają całkowicie kontrolować finanse, prowadzić efektywnie księgowość.
Reply
#4
Chcę podzielić się z Tobą przydatnym portalem finansowym, który pomógł mi zrozumieć, jak z powodzeniem handlować kryptowalutami https://pl.tgdratings.com/articles/earn-cryptocurrency/. Najpierw zarejestrowałem się na najlepszej na świecie giełdzie kryptowalut Binance i stworzyłem Trust Wallet do przechowywania cyfrowej waluty. Następnie nauczyłem się jak kupować i sprzedawać kryptowaluty w czasie, czerpiąc zyski z różnic kursowych. Powinnaś spróbować.
Reply
#5
Jeżeli mogłabym wam coś doradzić, to myślę że warto również w wolnej chwili zainteresować się rozwiązaniami jakie oferuje ta firma https://eazybot.pl. Myślę że taki automatyczny bot sprawdziłbyś się szczególnie u osób, które dopiero zaczynają całą przygodę z kryptowalutami. Dajcie znać, co wy na ten temat uważacie.
Reply
#6
Według mnie w przypadku spraw związanych z księgowością oraz rachunkowością warto korzystać z usług najlepszych w branży, dlatego polecam Wam sprawdzić usługi https://www.gardeprofit.pl/oferta/ . Wszelkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl