Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mieszkanie w stylu loftowym
#11
Budowa, czy remont domu to bardzo pracochłonne i odpowiedzialne zajęcie. Poszukując firmy, kto®a zajmuje się np. Wierceniem, czy cięciem w betonie, warto zajrzeć sobie do tej oferty https://michtop.pl/oferta/wiercenie-w-betonie/ . Firma oferuje tworzenie przejść pomiędzy ścianami dla okablowania, rur, czy urządzeń sanitarnych, a także elektryki. Może ktoś z was poszukuje takich usług.
Reply
#12
Jeżeli chodzi o mieszkanie to ja właśnie jestem w trakcie remontu, mam już za sobą gładzie i gruntowanie teraz będzie czas na malowanie, zastanawiam się nad farbhą latexową, farba dulux ma bardzo dobre opinie na necie oraz nie raz już malowałam tą farbą i wydaje mi się jedną z lepszych dostępnych na rynku, jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Reply
#13
W takim mieszkaniu na pewno warto postawić na prostotę. Czerń, drewno, cegła, metalowe dodatki, które nie trudno teraz znaleźć. Nawet skrzynki na klucze https://shoperly.pl/pl/menu/skrzynki-na-klucze-373.html bez problemu znajdziemy w takim właśnie stylu.
Reply
#14
Ciekawa sprawa. Ja trochę się tym tematem interesowałem i faktycznie może się okazać, że tak jest. W ogóle dzisiaj tematy związane z nieruchomościami można rozwiązać na rózne sposoby. Dowiadywałem się więcej jak nie dać się oszukać przy sprzedaży mieszkania? i zastanawiam się, w jaki sposób podejść do tego tematu. Co o tym sądzicie?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl