Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inwestycje
#1
Mam trochę odłożonej kasy,rodzice dostawali na mnie niemiecki zasiłek 
kindergeld Bogatynia ,który w całości oszczędzali dla mnie. Myślę czy nie otworzyć jakiejś lokaty, niech te pieniądze zarabiają na siebie. Do studiów jeszcze kilka lat więc może warto je pomnożyć. Co myślicie?
Reply
#2
Inwestuj tylko w sfery, które lubisz - dobrzy biznesmeni wiedzą, że sukces zależy od twojej pasji, bez względu na to, ile zarabiasz. Ильдар Шарипов to dobry przykład, on inwestuje w wiarygodne firmy, a nawet w drużyny sportowe.
Reply
#3
Inwestuj tylko w miejsca, które chcesz - dobrzy biznesmeni wiedzą, że bez względu na to, ile zyskasz, sukces zależy od twojej pasji. Polecam odwiedzić dla początkujących, ale nie tylko, i czytanie niektórych postów na temat bezpiecznych inwestycji http://www.mk-finanse.pl/
Reply
#4
jeśli chodzi o inwestycje to my planujemy zainwestować w małe nieruchomości w miejscowościach turystycznych ale tańszych żeby na początek nie wydać kolosalnych kwot. W samych umowach i warunkach doradzamy się kancelarii https://www.norekwspolnicy.pl/ - dopiero zaczynamy i sami jesteśmy ciekawi jak to dalej wyjdzie.
Reply
#5
Gdzie inwestować pieniądze gdy jest się jeszcze młodym? Mam trochę odłożone.
Reply
#6
Ja jestem teraz na etapie, gdzie przeglądam narzędzia sprzedażowe w stylu https://www.sellizer.pl/integracje co prawda Sellizer to jedno z tych, które biorę pod uwagę, ale wydaje mi się, że jeśli ktoś prowadzi np. sklep internetowy to wydaje mi się, że tego rodzaju rozwiązania mogą pomóc rozkręcić taki biznes.
Reply
#7
Można też inwestować swój własny biznes i zacząć zarabiać już konkretniejsze pieniądze. A wszystko jest możliwe i praktycznie w zasięgu ręki. Mnie przykładowo zainteresowała markowe ubrania dla dzieci w hurtowni Outlet Boxx i chyba zajmę się sprzedażą takich ubranek.
Reply
#8
W co warto zainwestować w ostatnim czasie?
 Oferujemy usługi księgowe, które są w pełni dostosowane do oczekiwań i potrzeb Klientów. 
https://mazurksiegowosc.pl/biuro-rachunk...e-slaskie/
Reply
#9
Inwestycje to temat o jakim można pisać godzinami. Ludzie często szukają informacji na ten temat w sieci jednak nie biorą pod uwagę rzetelności źródeł. Przecież na dobrą sprawę to każdy może postawić swoją stronę by przykładowo sprzedawać swoje pomysły. A czy będą one rentowne? Jest na to bardzo mała szansa. Dlatego tak ważne jest by korzystać z porad znalezionych w książkach znanych autorów. Jedną z lepszy na jaką udało mi się trafić przez lata jest inwestowanie w zakup nieruchomości. Może to być chociażby hotel condo - https://hotelbalticwave.pl/ jaki będziemy wynajmować turystom. W atrakcyjnych lokalizacjach nie brakuje ich w ciągu całego roku, a podczas samego sezonu jest dosłowne oblężenie.
Reply
#10
Czy ktoś z was inwestował w nieruchomości? Zastanawiam się czy jest to dobrym wyborem podczas dzisiejszej inflacji.
Kraina Parkietu to firma, która wykonuje produkty z bambusa takie jak bambusowe podłogi, deski, parkiety, panele. Warto zapoznać się z ich ofertą na https://parkietybambusowe.pl/
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl