Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inwestycje
#1
Mam trochę odłożonej kasy,rodzice dostawali na mnie niemiecki zasiłek 
kindergeld Bogatynia ,który w całości oszczędzali dla mnie. Myślę czy nie otworzyć jakiejś lokaty, niech te pieniądze zarabiają na siebie. Do studiów jeszcze kilka lat więc może warto je pomnożyć. Co myślicie?
Reply
#2
Inwestuj tylko w sfery, które lubisz - dobrzy biznesmeni wiedzą, że sukces zależy od twojej pasji, bez względu na to, ile zarabiasz. Ильдар Шарипов to dobry przykład, on inwestuje w wiarygodne firmy, a nawet w drużyny sportowe.
Reply
#3
Inwestuj tylko w miejsca, które chcesz - dobrzy biznesmeni wiedzą, że bez względu na to, ile zyskasz, sukces zależy od twojej pasji. Polecam odwiedzić dla początkujących, ale nie tylko, i czytanie niektórych postów na temat bezpiecznych inwestycji http://www.mk-finanse.pl/
Reply
#4
jeśli chodzi o inwestycje to my planujemy zainwestować w małe nieruchomości w miejscowościach turystycznych ale tańszych żeby na początek nie wydać kolosalnych kwot. W samych umowach i warunkach doradzamy się kancelarii https://www.norekwspolnicy.pl/ - dopiero zaczynamy i sami jesteśmy ciekawi jak to dalej wyjdzie.
Reply
#5
Gdzie inwestować pieniądze gdy jest się jeszcze młodym? Mam trochę odłożone.
Reply
#6
Ja jestem teraz na etapie, gdzie przeglądam narzędzia sprzedażowe w stylu https://www.sellizer.pl/integracje co prawda Sellizer to jedno z tych, które biorę pod uwagę, ale wydaje mi się, że jeśli ktoś prowadzi np. sklep internetowy to wydaje mi się, że tego rodzaju rozwiązania mogą pomóc rozkręcić taki biznes.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl