Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inwestycje
#1
Mam trochę odłożonej kasy,rodzice dostawali na mnie niemiecki zasiłek 
kindergeld Bogatynia ,który w całości oszczędzali dla mnie. Myślę czy nie otworzyć jakiejś lokaty, niech te pieniądze zarabiają na siebie. Do studiów jeszcze kilka lat więc może warto je pomnożyć. Co myślicie?
Reply
#2
Kryptowaluty to nie koniecznie coś złego jeżeli się na tym zna albo po prostu inwestuje z głową. Początkującym ale nie tylko polecam odwiedzić serwis https://www.crypto-expert.co.uk/ i poczytać troche artykułów na temat bezpiecznego inwestowania. Wiadomo, że można na tym zarobić tylko nie można wpaść w pułapkę, a na pewno nie można inwestować wszystkich oszczędności już na samym początku. Ja jestem w temacie od kilku miesięcy i mam parę sukcesów jednak wiem, że będzie jeszcze lepiej.
Reply
#3
Inwestuj tylko w sfery, które lubisz - dobrzy biznesmeni wiedzą, że sukces zależy od twojej pasji, bez względu na to, ile zarabiasz. Ильдар Шарипов to dobry przykład, on inwestuje w wiarygodne firmy, a nawet w drużyny sportowe.
Reply
#4
Inwestuj tylko w miejsca, które chcesz - dobrzy biznesmeni wiedzą, że bez względu na to, ile zyskasz, sukces zależy od twojej pasji. Polecam odwiedzić dla początkujących, ale nie tylko, i czytanie niektórych postów na temat bezpiecznych inwestycji http://www.mk-finanse.pl/
Reply
#5
jeśli chodzi o inwestycje to my planujemy zainwestować w małe nieruchomości w miejscowościach turystycznych ale tańszych żeby na początek nie wydać kolosalnych kwot. W samych umowach i warunkach doradzamy się kancelarii https://www.norekwspolnicy.pl/ - dopiero zaczynamy i sami jesteśmy ciekawi jak to dalej wyjdzie.
Reply
#6
Gdzie inwestować pieniądze gdy jest się jeszcze młodym? Mam trochę odłożone.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl