Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie studia?
#11
Studia powinny być odzwierciedleniem tego co nas pasjonuje i interesuje, na taki kierunek warto składać dokumenty. Warto też zastanowić się po jakim będzie łatwiej z pracą jeśli nie mamy sprecyzowanego co dokładnie chcemy studiować, może zdrowie publiczne? Znajdziecie porady i wskazówki na temat tego kierunku na tej stronie.
Reply
#12
ja zawsze marzyłam o tym by pracować jako stomatolog, jednak sytuacja nie umożliwiła mi tego, dlatego chcę się uczyć w kierunki asystentki stomatologicznej. widziałam, że Profesja Edukacja posiada ten kierunek w ofercie szkół policealnych i nauka trwa ledwie rok, do tego jest bezpłatna. Nie przepuszczę tej okazji, tym bardziej że w tak krótkim okresie czasu mogę zdobyć naprawdę fajny zawód Smile
Reply
#13
A jakie polecacie?

__
https://aleksander-print.com/
Reply
#14
Myślę że najlepiej będzie jak wybierzesz kierunek techniczny lub lingwistykę z oferty tej uczelni http:// https://ult.edu.pl/studia-online/ Dzięki nim łatwo znajdziesz pracę i nie będzie to zmarnowany czas. Przejrzyj kierunki i zapisz się na to co cię interesuje. Możesz studiować w wielu formach co ułatwia naukę.
Reply
#15
Jeżeli chcielibyście rozpocząć studia pedagogiczne i zastanawiacie się, która uczelnia będzie najlepszym wyborem to ja polecam w wolnej chwili zainteresować się ofertą od https://www.ignatianum.edu.pl/. Myślę że mają naprawdę bardzo ciekawe propozycje do zaoferowania, więc myślę że nie będziecie rozczarowani naukom w tym miejscu.
Reply
#16
A może kogoś interesują studia zagraniczne? Dzięki pomocy Eduworld.pl jest to jak najbardziej możliwe. Pomagają wybrać niezdecydowanym najodpowiedniejszy dla nich kierunek oraz kraj tak, żeby studiowanie było przyjemne i żeby można było poznawać nowych ludzi i nowe kultury. Zajrzyjcie na ich stronę https://eduworld.pl/ i zobaczcie sami co mogą Wam zaproponować.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl