Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie studia?
#11
Studia powinny być odzwierciedleniem tego co nas pasjonuje i interesuje, na taki kierunek warto składać dokumenty. Warto też zastanowić się po jakim będzie łatwiej z pracą jeśli nie mamy sprecyzowanego co dokładnie chcemy studiować, może zdrowie publiczne? Znajdziecie porady i wskazówki na temat tego kierunku na tej stronie.
Reply
#12
ja zawsze marzyłam o tym by pracować jako stomatolog, jednak sytuacja nie umożliwiła mi tego, dlatego chcę się uczyć w kierunki asystentki stomatologicznej. widziałam, że Profesja Edukacja posiada ten kierunek w ofercie szkół policealnych i nauka trwa ledwie rok, do tego jest bezpłatna. Nie przepuszczę tej okazji, tym bardziej że w tak krótkim okresie czasu mogę zdobyć naprawdę fajny zawód Smile
Reply
#13
A jakie polecacie?

__
https://aleksander-print.com/
Reply
#14
Myślę że najlepiej będzie jak wybierzesz kierunek techniczny lub lingwistykę z oferty tej uczelni http:// https://ult.edu.pl/studia-online/ Dzięki nim łatwo znajdziesz pracę i nie będzie to zmarnowany czas. Przejrzyj kierunki i zapisz się na to co cię interesuje. Możesz studiować w wielu formach co ułatwia naukę.
Reply
#15
Jeżeli chcielibyście rozpocząć studia pedagogiczne i zastanawiacie się, która uczelnia będzie najlepszym wyborem to ja polecam w wolnej chwili zainteresować się ofertą od https://www.ignatianum.edu.pl/. Myślę że mają naprawdę bardzo ciekawe propozycje do zaoferowania, więc myślę że nie będziecie rozczarowani naukom w tym miejscu.
Reply
#16
A może kogoś interesują studia zagraniczne? Dzięki pomocy Eduworld.pl jest to jak najbardziej możliwe. Pomagają wybrać niezdecydowanym najodpowiedniejszy dla nich kierunek oraz kraj tak, żeby studiowanie było przyjemne i żeby można było poznawać nowych ludzi i nowe kultury. Zajrzyjcie na ich stronę https://eduworld.pl/ i zobaczcie sami co mogą Wam zaproponować.
Reply
#17
Warto wybierać kierunki, które cię interesują, ale są również takie kierunki, jak np. studia medyczne, po których bez problemu znajdziesz pracę. Na tej stronie https://uecs.pl/ znajdziesz bardzo  ciekawe artykuły dotyczące różnych kierunków medycznych.
Reply
#18
A myślicie, że warto rok poczekać, jeśli nie wiem na jakie studia się zdecydować? Czy jednak taka przerwa zbytnio rozleniwi?
Interesują Cię tematy, które komentuję? Zobacz gdzie jestem aktywna na moim Carrd.co
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl