Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podstawy kampanii reklamowych w Google
#1
Podstawy kampanii reklamowych w Google

Z pewnością przydatny dla każdego właściciela poradnik jak reklamować się w najpopularniejszej wyszukiwarce internetowej. Link do góry zaprowadzi do właściwej strony, a treść pokieruję do wiedzy oraz kolejnych bardziej zaawansowanych artykułów.
Reply
#2
Nie mam pojęcia nic na temat reklamy jak zakładałem stronę firmową to skorzystałem z usług https://contentwriter.pl/ jeżeli chodzi o tektsty reklamowe oraz z usług innej agencji marketingowej do lekkiej promocji. Jak się na czyms nie znam to wole skorzystac z pomocy profesjonalistow Smile
Reply
#3
Też wydaje mi się, że zakładając własny biznes należy zainwestować w dobrą reklamę. Teraz jest tak wiele różnych możliwości, reklama na facebooku Zielona Góra , pozycjonowanie stron internetowych. Warto jednak zaufać i powierzyć tę pracę profesjonalistom. Własny biznes to duże ryzyko,odpowiedzialność ale także pewna niezależność.
Reply
#4
A mnie zastanawia reklama lokalnego biznesu. Jestem z okolic Wilanowa i znalazłem stronę http://www.waszwilanow.pl/ widzę, że można tu dodać swoją firmową wizytówkę. Jak ładnie i dobrze to zrobię to chyba istnieje szansa na pozyskanie nowych klientów prawda?
Reply
#5
Teraz mamy naprawdę dużo możliwości jeśli chodzi o reklamę. Ja na pewno bym sama się nie podjęła tego tematu, bo wiem po prostu żebym sobie nie poradziła. Dlatego wolałam wynająć w tym celu agencję reklamową http://123media.pl/ której zleciłam całą kampanię dla mojej firmy.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl