Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
urządzenia ogrodnicze
#1
ej, jest na forum ktoś kto zna się na traktor ogrodowy? Szukam urządzenia coś podobnego do tego https://www.alpina-garden.com/pl/2t05102...-sd-b.html Możecie coś polecić? A może uważacie, że sprzęt z tej strony o której wspomniałem sprawdzą się?
Reply
#2
Ja mam wszystkie potrzebne urządzenia ogrodnicze, a jednak mój problem leży gdzie indziej. Mam bardzo dużo mrówek i pająków w ogrodzie. Ze strony: https://www.lovethegarden.com/pl-pl/arty...w-ogrodzie dowiedziałem się jak można je skutecznie zwalczyć.
Reply
#3
Potwierdzam, świetny sklep! Jak najbardziej godny polecenia!
Reply
#4
Czy możecie mi polecić jakiś sprawdzony sklep internetowy z akcesoriami do ogrodu?

firmy sprzątające Poznań
Reply
#5
(12-22-2021, 04:12 PM)joki944 Wrote: Ja mam wszystkie potrzebne urządzenia ogrodnicze, a jednak mój problem leży gdzie indziej. Mam bardzo dużo mrówek i pająków w ogrodzie. Ze strony: https://www.lovethegarden.com/pl-pl/arty...w-ogrodzie dowiedziałem się jak można je skutecznie zwalczyć.

Mam ten sam problem. Co roku walczę z mrówkami. Ich ogromne mrowiska są dosłownie wszędzie i niszczą mi grządki oraz trawnik. Najgorsze jest to, że wchodzą również do domu. Też posiłkowałam się wskazówkami z internetu https://sklep.wolf-garten.pl/jak-pozbyc-...-z-ogrodu/ . Chciałam jak najłagodniej je potraktować w sposób naturalny, ale się nie dało. Trzeba wytoczyć ciężkie chemiczne proszki.
Reply
#6
Jak już jesteśmy przy ogrodach, to warto wspomnieć o nawozach https://sklepinco.pl/marka/florovit/ Ten sie idealnie sprawdza do trawników, dzieki niemu moja trawa na ogrodzie jest piekna ,zielona.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl