Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akcesoria meblowe?
Cześć,
gdzie zamawiacie akcesoria blum albo jakies inne porzadne akcesoria meblowe?
Szukam dobrych i sprawdzonych sklepów i licze na Wasza pomoc!
Reply
Nie zamawiałam jeszcze takich, ale jak już urządzasz kuchnię, to sprawdź może czy nie chciałbyś zainwestować w panele szklane. Jak wybierzesz własny nadruk to możesz całkowicie odmienić wygląd kuchni Big Grin
Reply
Ja bym wolał kupić meble na wymiar. Lepiej zagospodarujesz przestrzeń.
Reply
Zależy tak naprawdę czego szukasz. Ja ostatnio kupiłem meble ogrodowe z technorattanu, które nie zajmują wiele miejsca, a są naprawdę wygodne. Idealnie nadają się na taras, ale może i wpasują się w styl domu.
Reply
No, a same meble gdzie polecacie kupić? Przykładowo jakbym chciała kupić meble do pokoju dziecka. To gdzie? Bo znajoma ostatnio też wspomniała mi o sklepie http://www.pinio.com.pl/oferta/dla-stars...starszaka/ . Tam ponoć sama nawet kupowała biurko dla swojego dzieciaka i chwaliła sobie je.
Reply
Myślę że świetnym praktycznym dodatkiem są panele akustyczne, przy nowoczesnym wystroju świetnie się wpasowują a dodatkowo wyciszają pomieszczenie i tłumią dźwięki Big Grin
Reply
Nigdy nie musiałam takich rzeczy kupować, meble do salonu, które wybrałam już były wyposażone w różne udogodnienie.
Reply
a jak z czyszczeniem takich mebli? bardzo się brudzą? to mnie najbardziej przeraża w wybieraniu mebli do salonu
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Zarządzanie Nieruchomościami Katowice Sosnowiec