Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Relaks nad morzem
#1
Jakie polskie miasta nadmorskie są dla Was najlepsze i najchętniej tam odpczywacie?
Mi się bardzo podoba świnoujście apartamenty z widokiem na morze dobry klimat, plaża, muzyka i drinki to coś co mi się marzy.
Urlop dopiero za 2 tygodnie ale wierze ze chociaz na weekend uda sie tam byc!
Reply
#2
jakoś polskie morze do mnie nie przemawia, za dużo ludzi i za zimno. A jeśli juz to zdecydowanie mniejsze miejscowości
Reply
#3
u nas najbliższy weekend zaplanowany jest na Śląsku - będziemy sobie zwiedzać okoliczne piękne zabytki, zamki - bo niewiele osób wie jak mnóstwo wspaniałych miejsc kryje się właśnie w tamtych terenach https://discover.pl/palace-dolnego-slaska/ - poczytajcie sobie i pooglądajcie zdjęcia
Reply
#4
Ja w tym roku planuję wakacje nad naszym polskim morzem. Zobaczymy, co tego wyjdzie Wink
Reply
#5
U nas akurat myślimy Polskie morze i do tego Mazury. Myślimy o podróżowaniu też jeziorami jachtem. Oferty widziałam ciekawe na https://www.sailor.pl/ . Moim zdaniem są to oferty dobre i sprawdzone. Działają od 25 lat z dużym rozmachem coraz więcej propozycji.
Reply
#6
My cała rodziną jeździmy co roku do Darłowa. Świetna lokalizacja, brak tłoku. Poznaliśmy tę miejscowość podczas sprzedaży pilników do żelu i innych.
Reply
#7
Pisaliście o muzyce to ja mam przy okazji pytanie o ustroje akustyczne np. https://bluetone.pl/ tutaj można zamówić wydaje mi się, że dobra jakość i dobra cena, ale chciałbym też żeby doradziła mi osoba znająca się na rzeczy. Warto w tej cenie i od BlueTone?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl