Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Retro komputery i gry
#1
Czy są tutaj miłośnicy dawnych komputerów i gier? Wolfenstein, Quake 3, GTA 2 - tego typu produkcje. Może by się jakoś dogadać na wspólne granie, wymianę doświadczeń, itp. Jest w Polsce grono miłośników tego typu rozrywki, fundacja „Dawne komputery i gry”, która organizuje różnego rodzaju eventy na komputerach z lat 80., 90. i początku 00. Ja zawsze z łezką w oku wracam do tych gierek i sądzę, że ich grywalność jest naprawdę dobra. Jeśli przymkniemy oko na grafikę i skupimy się na innych aspektach, to są to naprawdę dobre, udane gry, które wciąż mogą dać sporo frajdy.

Jeśli pykacie w jakąś grę z tych klimatów, to możecie napisać w jaką, może też sobie zainstaluję i pogram Smile A może zrobimy jakieś turnieje sieciowe? Dajcie znać.
Reply
#2
Staram się dbać o mój komputer i jego właściwą pracę, dlatego regularnie odwiedzam stronę http://programy.net.pl/program,teamviewer.html . Znajdziecie na niej program Teamviewer oraz wiele innych programów, które możecie pobrać całkowicie za darmo.
Reply
#3
Ciekawym aspektem tutaj zdaje się nawet program Paint, jako jeden ze starszych programów, obecnie dostępnych na Windowsie. Czy zastanawialiście się kiedyś jak zwiększyć gumkę w Paincie ? https://dealsbay.pl/ogolna/jak-zwiekszyc...indows-10/ Polecam się zapoznać Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)


Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl