Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkolenia?
#1
Cześć,
jakie w swoim życiu obyliście szkolenia i kursy?
Mnie teraz czeka sql kurs warszawa to miasto w jakim pełno takich szkoleń, a zaproszenie otrzymałem w ramach prezentu wiec tak czy siak musze isc. Nie mam pojecia do konca czy to moj konik, ale na takich szkoleniach oczywiscie lepiej byc, niz nie byc, prawda? Smile
Reply
#2
Masz rację! Szkolenia są bardzo cenne, zwłaszcza te, które mogą znacznie zwiększyć dochody. Dobrym przykładem jest aktualnie szkolenie Scrum Master, bo takie osoby są poszukiwane przez duże firmy, by wprowadzić do nich ten system. Jak nie odnajdziesz się w programowaniu, to spróbuj tego Big Grin
Reply
#3
ja niedawno odbyłam z pracy szkolenie z zakresu BHP - fajnie bo udało im się to zorganizować poprzez platformę elektroniczną https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i-u.../kurs-bhp/ - nie musieliśmy jeździć do innego miasta tak jak to bywało kiedyś tylko wszystko w pełni dostępne przez internet. Uważam, że to dobra opcja zarówno dla pracownika, ale i pracodawcy.
Reply
#4
Ja jedyne szkolenia, na jakich byłam to obowiązkowe szkolenia BHP. Teraz zastanawiam się nad szkoleniem wizażu. bardzo lubię malować. W przyszłości planuję również szkolenie z przedłużania rzęs i henny pudrowej.
Reply
#5
Ja ostatnio przechodziłam kursy na makijaż wieczorowy, natomiast mój mąż kursy CNC.
Reply
#6
Szczerze to nie brałem udziału wcześniej w żadnych szkoleniach, ale ostatnio jestem bardziej zmotywowany. Sporo czytam o swojej branży i trafiłem też na bloga https://pccpoland.pl/blog ogólnie widzę, że mają szkolenia online. Korzystacie z takich? Jeśli tak to po czym poznać, że szkolenia są wartościowe?
Reply
#7
Ja ostatnio przechodziłem kurs z zakresu obróbki metali cnc. Każdego roku odbywam jeden kurs. Uważam, że żadna wiedza nie jest zbędna.
Reply
#8
Ja za niedługo będę uczestniczył w transmisji online ze szkolenia w Katowicach, które od strony technicznej obsługuje ta firma: https://www.twojevent.com/services/strea...webinarow/ To będzie moje pierwsze doświadczenie z taką formą szkolenia Wink
Reply
#9
ja zastanawiam się, czy nie zapisać się na dodatkowe szkolenia z zakresu ratownictwa i pierwszej pomocy. Znalazłem takie różne szkolenia na tej stronie https://savealife.pl/ - z tego co wiem to prowadzą je zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla całych firm i grup pracowniczych. co o tym sądzicie?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl