Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkolenia?
Cześć,
jakie w swoim życiu obyliście szkolenia i kursy?
Mnie teraz czeka sql kurs warszawa to miasto w jakim pełno takich szkoleń, a zaproszenie otrzymałem w ramach prezentu wiec tak czy siak musze isc. Nie mam pojecia do konca czy to moj konik, ale na takich szkoleniach oczywiscie lepiej byc, niz nie byc, prawda? Smile
Reply
Masz rację! Szkolenia są bardzo cenne, zwłaszcza te, które mogą znacznie zwiększyć dochody. Dobrym przykładem jest aktualnie szkolenie Scrum Master, bo takie osoby są poszukiwane przez duże firmy, by wprowadzić do nich ten system. Jak nie odnajdziesz się w programowaniu, to spróbuj tego Big Grin
Reply
ja niedawno odbyłam z pracy szkolenie z zakresu BHP - fajnie bo udało im się to zorganizować poprzez platformę elektroniczną https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i-u.../kurs-bhp/ - nie musieliśmy jeździć do innego miasta tak jak to bywało kiedyś tylko wszystko w pełni dostępne przez internet. Uważam, że to dobra opcja zarówno dla pracownika, ale i pracodawcy.
Reply
Ja jedyne szkolenia, na jakich byłam to obowiązkowe szkolenia BHP. Teraz zastanawiam się nad szkoleniem wizażu. bardzo lubię malować. W przyszłości planuję również szkolenie z przedłużania rzęs i henny pudrowej.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl