Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Motoryzacja
Cześć,
znacie się na motoryzacji? Kupiłem niedawno pierwszy w swoim życiu motor i potrzebuję się dowiedzieć czy filtry powietrza stożkowe są sprawdzone i warto je używać czy może lepiej zdecydować się na jakieś inne? Nie zamierzam wydawać pieniędzy na mechanika tylko nauczyć się wszystkiego sam więc jeżeli ktoś z doświadczonych osób dałby mi kilka wskazówek to byłbym bardzo wdzięczny.
Reply
Dzięki za podpowiedź Smile Ja aktualnie szukam sprawdzonych filtrów do auta.
Reply
Zerknij sobie koniecznie na stronę Motochemii. Dostaniesz tam niedrogo filtry oleju, filtry powietrza, filtry kabinowe czy filtry paliwa.
Reply
nie wiem co prawda czy mają filtry ale mają mnóstwo produktów do rewitalizacji silnika i wszelkich innych układów także może znajdziecie coś co Wam się przyda - zajrzyjcie sobie na https://regeneratory.pl/
Reply
Gdzie znajdujecie samochody używane? Gdzie według was jest najpewniej? Zastanawiam się poważnie nad wymianą na coś większego przed zimą.
Reply
Jak ktoś szuka dobrych kosmetyków do auta to tu mozna kupić wszystko https://showcarshine.pl/ Mój mąz tam czesto kupuje i woski i kosmetyki do mycia auta z na zewnątrz i wewnątrz. Maja bardzo duży wybór,warto obejrzec jaki maja asortyment,wszystko bardzo dobrej jakosci.
Reply
Ja znam się tylko na samochodach. W sumie lubię moje maleństwo. Ostatnio dostało nowe dywaniki.
Reply
Coś tam się znam, ale głównie dzięki stronom takim jak www.monobar.pl/category/motoryzacja z których dowiedziałem się sporo ciekawostek i nowinek technologicznych.
Reply
W sumie trochę tak.... Myślę że warto!
-----------
Wejdź w link TAŚMY PAKOWE SKLEP. A znajdziesz coś ciekawego Smile
Reply
Ostatnio robi się coraz cieplej, więc myślę, że to jest dobry czas, żeby zacząć sobie zorganizować wycieczki motocyklowe. Dla osób, które nie mają własnego motocykla, mogą skorzystać z usług wypożyczalni motocykli turystycznych. Dobra marką, która ma fajne modele turystyków ma BWM. Jest to porządna marka i na pewno przejażdżka takim motorem doda wiele wrażeń.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl