Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dom opieki
#1
Hej ,czy ktoś ma może osobę bliską w domu opieki? Szukam takiego miejsca w okolicach Inowrocławia. Może mi ktoś coś polecić ? Na razie oglądam ofertę tego ośrodka https://podtopolami.eu/ ktory jest w Piotrkowie Kujawskim a to całkiem niedaleko. Widzę tutaj jakieś zdjęcia, ktore wskazują na to ze budynek jest bardzo dobrze i ladnie wyposazony - a podobno personel jest bardzo pomocny i zyczliwy .Akurat szukam takiego porzadnego osrodka dla mojej babci, co myslicie?
Reply
#2
dobrze znać sprawdzone miejsca, jak nie ma innej możliwości to lepsze to niż zostawienie kogo bez opieki. Moi rodzice zajmują się babcią, wiem jaka to ciężka praca i ile wyrzeczeń kosztuje, tyle dobrego że babcia na chodzie, teraz jej kupiłam geriamoc na wzmocnenie, duże opakowanie nie kosztuje dużo a wystarcz na 3 miesiące ponad i tylko 1 tabletka dziennie
Reply
#3
W Nowym Dworze Mazowieckim jest zakład opiekuńczo-leczniczy Dom Rodzinny. Mają tam nawet oddział paliatywny. Jeżeli osoba starsza jest schorowana to najlepszy wybór. W ZOLu jest zawsze lekarz, więc nie trzeba się pod tym względem martwić, opieka będzie dobra.
Reply
#4
O, ja też szukam takiego domu opieki, ale najlepiej w okolicach Krakowa. W sumie przydałby się taki z rekuperacją w Bochni, bo trochę jestem przewrażliwiona na punkcie dobrej wentylacji
Reply
#5
Ciekawy dom opieki dla seniora pod Warszawą można zobaczyć na http://domseniora24.pl/ . Znajdziecie tam dobrą lokalizację domu, dobrą atmosferę i do tego domowe jedzenie dla seniorów, opiekę medyczną całodobową i wiele innych. Jak na moje oko godna uwagi oferta.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl