Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alkomat
Ktoś z Was ma alkomat?? 
Czym się kierować przy wyborze dobrego urządzenia??
Reply
Przede wszystkim musi być dobry sensor. Kiedyś kumpel przyniósł na imprezę jakiś alkomat za stówkę to na drugi dzień pokazywał że wszyscy mogli jechać, a było zupełnie inaczejSmile Mój ojciec ma taki za parę stów i jest dokładny. Używa go już kilka lat na pewno i działa więc musi być dobry, skoro go jeszcze nie wywaliłBig Grin
Reply
(07-16-2019, 08:07 PM)Jancio Wrote: Przede wszystkim musi być dobry sensor. Kiedyś kumpel przyniósł na imprezę jakiś alkomat za stówkę to na drugi dzień pokazywał że wszyscy mogli jechać, a było zupełnie inaczejSmile Mój ojciec ma taki za parę stów i jest dokładny. Używa go już kilka lat na pewno i działa więc musi być dobry, skoro go jeszcze nie wywaliłBig Grin
a jaki alkomat ma Twój ojciec??
Czym się oba alkomaty różniły między sobą oprócz ceną?
Reply
też mnie zaciekawiło co to za sprzęcik, pochwalisz się? Chyba do takiego za sto złotych ciężko mieć zaufanie, to bardziej zabawka niż prawdziwy alkomat.
Reply
szukałem informacji o alkomatach. I dotarłem do gazety Motor gdzie alkomat Alkohit miał porównywalne wyniki z policyjnym więc to dobra rekomendacja.
Reply
(08-07-2019, 05:48 PM)komodo Wrote:
(07-16-2019, 08:07 PM)Jancio Wrote: Przede wszystkim musi być dobry sensor. Kiedyś kumpel przyniósł na imprezę jakiś alkomat za stówkę to na drugi dzień pokazywał że wszyscy mogli jechać, a było zupełnie inaczejSmile Mój ojciec ma taki za parę stów i jest dokładny. Używa go już kilka lat na pewno i działa więc musi być dobry, skoro go jeszcze nie wywaliłBig Grin
a jaki alkomat ma Twój ojciec??
Czym się oba alkomaty różniły między sobą oprócz ceną?
Ojciec ma Alkohita X50. Alkomaty różniły się sensorami, po wygląd miały podobny. No i dokładnościąBig Grin W Alkohicie pomiar robi się przez taki lejek, a w tamtym był ustnik i każdy dmuchał w ten sam ustnik. Mało higieniczne.
Reply
[quote pid='179' dateline='1567018595']

Ojciec ma Alkohita X50. Alkomaty różniły się sensorami, po wygląd miały podobny. No i dokładnościąBig Grin W Alkohicie pomiar robi się przez taki lejek, a w tamtym był ustnik i każdy dmuchał w ten sam ustnik. Mało higieniczne.
[/quote]
Fakt lejek jest lepszym rozwiązaniem na imprezach. A gdzie tego alkohita kupił Twój Ojciec??
Reply
Sam go nie kupił, za duży sknera jestBig Grin Dostał w prezencie od rodzinki. Zamawialiśmy mu w sklepie firmowym https://sklep.alkohit.eu/ bo baliśmy się że jak zamówimy u jakiegoś pośrednika to mogą być problemy z reklamacją. Kiedyś tak zamawiałem Ipoda i się musiałem sporo namęczyć żeby coś wyegzekwować.
Reply
(09-22-2019, 06:57 PM)Jancio Wrote: Sam go nie kupił, za duży sknera jestBig Grin Dostał w prezencie od rodzinki. Zamawialiśmy mu w sklepie firmowym https://sklep.alkohit.eu/ bo baliśmy się że jak zamówimy u jakiegoś pośrednika to mogą być problemy z reklamacją. Kiedyś tak zamawiałem Ipoda i się musiałem sporo namęczyć żeby coś wyegzekwować.

a jak z kalibracją i gwarancją na ten alkomat??
Który model alkohita kupiliście?? 
Był już testowany na jakieś imprezie?
Reply
Alkohit X50. No ojciec testuje co chwilę. A to wypad na ryby, a to impreza u znajomych. Czasami pożyczy jak gdzieś jadę. Kalibrację mu ogarniamy w ten sposób że raz na rok wysyłamy do firmy i tam załatwiają sprawę. Na gwarancji jest taka kalibracja bezpłatna, później to nie wiem jak to wygląda.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)

Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl