Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aukcje samochodowe
#1
Witam wszystkich! W tym wątku chciałbym poruszyć temat ważny, a dotąd z jakiegoś powodu nieomawiany na tym forum. Chodzi mi właśnie o aukcje samochodowe. Mieliście już może okazję spotkać się takim zagadnieniem, czy może jest to dla was nowość? Na czym to polega? Otóż można wziąć udział w aukcji i wylicytować pojazd ze sprawdzonym stanem technicznym w okazyjnej cenie. Warto jednak wspomnieć, że taka możliwość zarezerwowana jest dla przedsiębiorców, a pojazdy dostępne są za gotówkę. Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się więcej i zobaczyć jakie pojazdy są aktualnie dostępne, to podpowiem, że można zajrzeć pod ten https://mauto.pl/aukcje-samochodowe internetowy adres. Od razu można sprawdzić cenę wywoławczą, aktualną cenę oraz najważniejsze informacje o danym samochodzie. Moim zdaniem to ciekawe rozwiązanie, ponieważ w takim przypadku auto jest sprawdzone, a jego cena zazwyczaj niższa od ceny rynkowej. Może ktoś z was miał już okazje korzystać? Jeżeli tak, to jakie auto wówczas wybraliście?
Reply
#2
Równie dobrze można sprawdzać witryny danych marek, bo tam są podane ceny za dany model. Tak robi np. https://nordauto.landrover.pl/brochures
Reply
#3
Skoro już o samochodach mowa, to macie może namiar na firmę/sklep która oferuje wysokiej klasy tarcze hamulcowe? Z tego co widzę, to macie większe doświadczenie w motoryzacji niż ja. Kupiłam używany samochód, który wymaga wielu napraw. Zastanawiam się w szczególny sposób nad oferta https://sklep.breck.pl/ - co sądzicie?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl