Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bóle psychogenne
#1
Hej, cierpię w ostatnim czasie na silne i nagłe bóle głowy. Myślę, że jest to związane ze stresem - nowa praca, nowi ludzie itp. Przeglądałam internet dowiedziałam się, że mój problem nazywa się bólem psychogennym i że pomocny może okazać się psychiatra. Znalazłam i chyba się zapiszę. Miewał ktoś z Was bóle psychogenne? Jak sobie radziliście?
Reply
#2
Podobno wszystko ma swój początek w umyśle. Mnie bolą trochę kości ale to biorę różne tabletki kolagen na przykład magnez i tak dalej jednak jezeli boli Was cos dluzszy czas to nie bagatelizujcie tego tylko udajcie sie jak najpredzej do lekarza!
Reply
#3
Ja długi czas borykałam się ze stresem i niestety nawet psychiatra nie był w stanie mi pomóc. Dopiero terapia mindfulness zaczęła przynosić jakiekolwiek efekty. Stres zaczął znikać, a ja poczułam się znacznie lepiej.
Reply
#4
No to może być początek depresji a z tym trzeba walczyć. Samemu ciężko. Dobrze jest czasem odwiedzić konkretnego psychologa. Bardzo dobrzy sa w Medox https://medox.org.pl/ znam kogoś kto tam się leczył z depresji i bardzo zadowolony z efektu leczenia.
Reply
#5
Ból psychogenny często jest lekceważony niestety. Miałam to samo i dopiero gdy poszłam do Pani Natalii z Psychiatra Kraków to naprawdę mi pomogło. Smile
Reply
#6
A może spróbuj skorzystać z tych olejków olejcbd10.pl mają bardzo dobre opinie. Cały czas przeprowadzane są badania i wyniki są zaskakujące na jak wiele sfer zdrowia również psychicznego pomagają.
Reply
#7
A może faktycznie olej konopny byłby dobrym rozwiązaniem? Bo z tego co czytałam na https://olejkonopny10.pl/, to jak najbardziej olej cbd byłby w stanie pomóc. Znajduje on zastosowanie w wielu innych przypadkach, w tym również powinien pomóc.
Reply
#8
poczytaj sobie koniecznie ten artykuł na temat stresorów https://nauki-spoleczne.info/stresor-zab...a-stresowe - i z pewnością pomoże Ci to odpowiedzieć sobie na kilka pytań, które Cię w tej chwili nurtują. nie ma żartów z takimi bólami i z nadmiernym stresem. lepiej wcześniej wybrać się do lekarza i zacząć szukać przyczyn aniżeli rozchorować się mocno i naprawdę zszarpać sobie zdrowie szczególnie w tak młodym wieku
Reply
#9
Zajrzyj na stronę sklepu Biameditek- urządzenia medyczne, drobny sprzęt medyczny oraz akcesoria medyczne!
Reply
#10
Poproś lekarza o lek uspokajający ale taki który nie uzależnia, nie otumania, nie usypia. Możesz skonsultować się z lekarzem zdalnie - lekarzonline.eu - to z pewnością ułatwi sprawę.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl