Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włosy?
#11
Polecam najlepszy sklep z kosmetykami do włosów – http:// https://emstudio.bialystok.pl/shop/ !!!
Reply
#12
Jakich kosmetyków używacie do włosów? Naturalnych? Ja właśnie zastanawiam się nad zmianą pielęgnacji. Widziałam, że w ofercie sklepu https://ochnaturalnie.pl/ jest dużo fajnych produktów i chciałabym je wypróbować.
Reply
#13
Albo ciężka artyleria jak nic nie działa Smile
https://lead1.pl/p/QeTW/tu9f/fedf
Reply
#14
Problemy z włosami mogą wynikać z faktu, że brakuje nam niektórych składników odżywczych potrzebnych do ich budowy, prawidłowego wzrostu czy nawet zdrowego wyglądu. Być może problem leży w układzie pokarmowym, możesz sprawdzić sobie na badaniu krwii czy nie brakuje Ci podstawowych makro i mikroelementów, ja polecałbym dodatkowo stosowanie bakterii kwasu mlekowego, na przykład https://www.lakcid.pl/ żeby zacząć działać od razu - one regulują naturalną florę bakteryjną jelit, więc ułatwiają im pracę Wink
Reply
#15
Moim zdaniem żeby zadbać o włosy to po pierwsze trzeba dobrze się odżywiać i prowadzić aktywny tryb życia, a po drugie używać dobrych kosmetyków do pielęgnacji. Dawniej kupowałam stacjonarnie, ale odkąd złapała nas pandemia to zamawiam z hurtowni https://hairstyler.pl/catalog/category/v...sy/id/112/ ze względu na wysoką jakość produktów.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl