Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
szczawiany
Dzień dobry forumowicze! W tym wątku mam zamiar poruszyć temat, który do tej pory nie był omawiany, a w mojej ocenie jest niezwykle ważny, bo dotyczy zdrowia. Słyszeliście już może o kamicy szczawianowo-wapniowej i ogólnie o szczawianach? Być może ktoś z was już słyszał o tym schorzeniu. Jeżeli nie mieliście okazji słyszeć na ten temat, to powiem wam, że w tym przypadku duże znaczenie ma dieta. Są produkty zalecane i takie, których spożywania należy unikać. Ich listę możecie znaleźć, https://www.dbajonerki.pl/przepisy-diete...-wapniowej pod tym adresem w internecie. Tak na szybko powiem wam, że można jeść warzywa jak np. seler, brokuły, czy kalafior, a także płatki owsiane i miód. Unikać należy natomiast pieczywa pszennego, ziemniaków oraz serów żółtych. Pełną listę znajdziecie oczywiście na powyższej stronie. W razie jakby ten problem dotknął was, albo waszych najbliższych, to będziecie przygotowani. Według mnie warto być przygotowanym na takie okoliczności. I jak słyszeliście już może o kamicy? Pozdrawiam!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl