Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mieszkania lublin zemborzyce
mieszkania lublin zemborzyce

Mieszkanie:
  • Na której kondygnacji znajduje się mieszkanie;

• Rozkład mieszkania, jego funkcjonalność, czy pokoje są niezależne, czy przejściowe;

• Stan mieszkania: wysoki standard, stan bardzo dobry, stan do odświeżenia, stan do remontu;

• Stan stolarki drzwiowej i okiennej, podłóg i innych stałych elementów mieszkania;
Reply
A tak ogolnie to znacie sie na mieszkaniach? Znajomi mowia mi duzo o tym, ze wentylacja mechaniczna w domu swietnie sie sprawdza i oprocz tego, ze oddycha sie lepiej to w sezonie jesienno/zimowym mozna zaoszczedzic na ogrzewaniu jak jest w rzeczywistosci ktos sie zna na tym?
Reply
Słyszałam coś o takiej wentylacji ale bardziej się na tym zna mój brat, kupił niedawno mieszkanie na osiedlu atala i niedługo się będzie tam przeprowadzał
Reply
Mogę Ci polecić noclegi pracownicze łódź bardzo fajne tanie miejsca do przenocowania Wink
Reply
Jeśli szukasz fajnych drzwi to polecam [font=Arial]https://piudesign.pl/kominy]] drzwi wysokie loftowe Są super  Heart
Reply
A jaka wentylacja jest u was zastosowana? Uważacie, że wentylacja mechaniczna jest najlepsza czy lepiej postawić na inną?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl