Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wypad w góry
#11
Tylko że jeśli cała wyprawa ma być bezpieczna, to koniecznie musicie odpowiednio zadbać o Wasze wyposażenie. Ja czytałem na stronie https://outdoorzy.pl/strefa-meska/obuwie...rskie.html więcej na temat obuwia wysokogórskiego i wydaje mi się to ciekawą opcją. Mieliście już okazję korzystać z takich butów?
Reply
#12
Ja w tym roku planuję wyjazd w góry na narty i przydałaby mi się kurtka narciarska. Widziałam bardzo ładne i porządne kurtki tutaj https://www.snowshop.pl/kurtki-narciarskie . Planuję kupić jeszcze mężowi i dzieciakom. Mają naprawdę korzystne ceny.
Reply
#13
Jeśli chodzi o wypad w góry to nie zapomnij o okularach przeciwsłonecznych a te dostaniesz w tym sklepie https://iokulary.pl/pol_m_Okulary-Przeci...-1115.html Mają olbrzymi wybór i atrakcyjne ceny więc zostaje tylko wybrać projektanta a tych jest masa do wyboru. Idealne miejsce na takie zakupy.
Reply
#14
Przed wypadem w góry na narty , na pewno warto sprawdzić je w serwisie - https://radomszczanska.pl/artykul/jakie-...uje/939649 . Serwis nawoskuje nam powierzchnię nart i naostrzy ich krawędzie, wiele z tym usług nie wykonamy w każdym sklepie. Sklep to dobre miejsce do zakupu, kupimy tam nowy sprzęt narciarski czy akcesoria, serwis dobrze jest mieć zaufany, który zna się dobrze na swojej części pracy.
Reply
#15
Jeżeli chcielibyście wybrać się gdzieś ze swoją rodziną, to myślę, że Pensjonat Bolko będzie naprawdę odpowiednim miejscem. Znajduje się ona blisko natury, a także wokół można znaleźć kilka ciekawych atrakcji. Proponuję się zapoznać z ich strony internetową, a poznacie tam więcej szczegółów
Reply
#16
Jeśli się jest w górach zima to koniecznie warto wybrać się na stok. próba czy jest dobrym narciarzem czy początkującym. Dużo porad można znaleźć w sieci - https://www.krosnocity.pl/index.php/kios...-nart.html do tego jest pełnia instruktorów i zajęć. Warto korzystać z atrakcji zimowych.
Reply
#17
Przede mną też wakacyjna podróż ale tym razem zaplanowaliśmy wyjazd na własną rękę. Dlatego interesują mnie większe samochody jakie ma wypożyczalnia samochodów w Katowicach, bo takim samochodem będzie nam o wiele wygodniej podróżować na dłuższe odległości. Tu https://comfortcar.pl/wypozyczalnia-samochodow-katowice je nawet widziałam
Reply
#18
Mi marzą się bardziej wczasy za granicą. Wiem, że nie zorganizowałabym ich dobrze, dlatego chcę skorzystać przy tym z usług biura podróży. Pod adresem: https://nomade.pl/grecja udało mi się znaleźć ofertę jednego, która naprawdę mnie zainteresowała. Słyszeliście o tym biurze?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl