Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szafa skośna
#1
Bardzo fajne szafy skośne produkuje Wiór Płyt z Wyszkowa. Jeśli ktoś zainteresowany do swojego pokoju badz sypialni.To naprawdę rewelacyjna sprawa. Wszystko można wrzucić do środka i mamy wtedy mnóstwo miejsca w pokoju. Dodatkowo jak na drzwiach zamontuje nam producent lustra to pokój zyska przestrzeń a my będziemy mieli ułatwienie przy ubieraniu się i doborze garderoby.
Reply
#2
Mnie teraz nie interesują szafy skośne, ale bardziej kółka meblowe pod szafę z której kółka niestety "uciekły", a tak naprawdę to zepsułem jak chciałem ją przesunąc i teraz trzeba to szybko naprawic. Niestety nie orientuje sie jaki producent produkuje dobrej jakosci kółka ktoś z obecnych forumowiczów może mi lekko doradzić?
Reply
#3
Gotowe meble? Dla mnie to nie do pomyślenia! Od zawsze oddaje swoje projekty do stolarni, żeby zrobili mi meble na zamówienie. W tym roku, podczas remontu sypialni, przydała mi się nawet wiertarko-wkrętarka YATO, bo składałem fronty od szafki z Panami Big Grin
Reply
#4
Też jestem w trakcie szukania dobrych mebli i widzę, ze trochę znacie się na temacie. W związku z tym może zerkniecie na ofertę sklepu ModecaMeble i zerkniecie na tr wszystkie komody i podpowiecie mi jakie Waszym zdaniem sa teraz najbardziej w modzie? Staram się gonić za trendami i co roku zmieniać coś w mieszkaniu. Teraz padło na komodę. Pewnie będzie to nowoczesny styl, ale jak trochę podpowiecie to będzie mi łatwiej podjąć finalną decyzję. Z góry dziękuję każdemu z osobna!
Reply
#5
a jak się sprawdza taka szafa, wygodna jest?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl