Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dobra książka
#1
Myślę że dobrym pomysłem jest Blanka Lipińska książki jej będą fajnym prezentem dla mojej koleżanki, która bardzo lubi jej twórczość. Warto zamówić na https://livro.pl/blog/blanka-lipinska-ks...wane-akcja i sprawić jej miłą niespodziankę.
Reply
#2
Co prawda lubię od czasu do czasu przeczytać książkę, jednak więcej przyjemności sprawia mi sztuka. Szkoda że ze względu na koronawirusa i pandemię zostały zamknięte teatry. Szukałam w sieci alternatyw i udało mi się znaleźć stronę http://spotkaniakultur.com/ gdzie wystawiane są sztuki i wystawy online. Bardzo podoba mi się ten pomysł. A Ty, co o tym uważasz?
Reply
#3
ja jakoś ostatnio nie mogę trafić na nic co by mnie naprawdę porwało. wszystko jakoś mi się dłuży, akcje nie mają polotu... może czas na oderwanie się od książek i zorganizowanie sobie wygodniejszej biblioteczki i całego kącika czytelniczego... co sądzicie o takich inspiracjach jakie mają tu tutaj - mnie się podoba taki kącik gdzie jestem tylko ja i książki- porządek, skupienie na akcji... coś pięknego
Reply
#4
Dzięki za rekomendacje.
Reply
#5
Obecnie księgarnie internetowe mają tak duży wybór np. https://rewolucja.co.uk/ksiazki/ksiazki-...we/komunia że każdy może łatwo znaleźć coś dla siebie.
Reply
#6
Ja ostatnio czytam bardzo dużo książek, lubię się zagłębić w inny świat i na chwilę odciąć się od codziennych problemów. Oczywiście jeśli chodzi o książki to zależy kto jaką tematykę lubi. Ja osobiście uwielbiam książki youngadult i fantasty. Ale nie pogardzę dobrym romansem. Mam zamiar wziąć się za książkę pt. "Wojna Makowa". Dużo osób ją poleca, także miejmy nadzieję, że się nie zawiodę jak już zacznę przygodę z tą powieścią Wink
mój blog wielotematyczny: http://www.apartamentydomlux.pl
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl