Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samochó elektryczny
#1
Rozważacie taki wybór?
Reply
#2
Zawsze trzeba szukać jak najbardziej optymalnych rozwiązań. Na ten moment samochody elektryczne stają się coraz bardziej popularne ze względu na ich świetlaną przyszłość. Wyobraźmy sobie posiadanie paneli fotowoltaicznych, stacji ładowania i takiego samochodu. Można w ten sposób obniżyć dość mocno koszta eksploatacji w dłuższej perspektywie. Jeśli chodzi o osiągi silników to są na wysokim poziomie. Zobaczcie chociażby Renault Zoe - https://www.renault.pl/samochody-elektryczne/zoe.html wypadające świetnie w recenzjach profesjonalistów.
Reply
#3
Akurat ja jestem za tym żeby elektrycznych samochodów było jak najwięcej. Tak samo ciekawi mnie czy usługi takie jak http://www.swiatwedlugdna.pl/wynajem-bus...transport/ czyli wynajem busów kiedyś bedą na samochodach elektrycznych? Podobno marka Mercedes ma juz fajne plany dot. busów i autobusów elektrycznych ciekawe tylko co z tego wyjdzie.
Reply
#4
Nie, ja jakoś nie jestem przekonana do takich samochodów. I tak, póki co zanim zdecyduję się na zakup własnego samochodu to trochę minie. Teraz, jak potrzebuję gdzieś dojechać, coś załatwić, to decyduję się na wypożyczalnia samochodów Poznań Mają niskie ceny, także wolę wynająć taki samochód niż zamówić sobie taxi.
Reply
#5
Prawda jest taka ze o każdy samochód musimy dbać ,bez względu czy to elektryk czy nie. Ja jezdze do mechanika, jak i używam odpowiednie kosmetyki samochodowe które pomagają mi w utrzymaniu mojego auta w czystości. Poza tym jak kupimy dobre i sprawdzone kosmetyki to zaimpregnujemy nimi zarówno lakier jak i wnętrze samochodu.
Reply
#6
czy korzystaliście kiedyś z takiej usługi jak naprawa tapicerki samochodowej? nie wiem czy jest to opłacalne, czy lepiej poprzestać na konkretnym praniu czy na wymianie całego fotela. jak kształtują się ceny w tym zakresie?
Reply
#7
Nie za bardzo wiem po co naprawiać tapicerkę samochodową.
Reply
#8
Auta elektryczne są naprawdę fajną opcją. W bardzo dobrej cenie możesz je znaleźć w ofercie Volvo dostępnej pod adresem: https://volvocarkalisz.volvocars-partner...-electric/ . Auta tej marki są bezpieczne i niezawodne, więc polecam
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl