Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gotowanie
#1
Korzystacie w kuchni z gotowych dań takich jak np barszcz z krakusa?
Ostatnio spróbowałem i zastanawiam się czy są jeszcze inne produkty tego typu o tak wyrazistym smaku zbliżonym do domowego.
Reply
#2
Zdarza mi się dość często Wink Akurat barszcze nie należy do moich ulubionych potraw Wink
Reply
#3
Nigdy nie korzystam z półproduktów. A co do barszczu- zawsze go robię na przygotowanym osobiście zakwasie Smile Owszem, wymaga to nakładów czasowych, ale wszystko można zaplanować Smile
Reply
#4
(04-15-2019, 02:17 AM)margaret Wrote: Zdarza mi się dość często Wink Akurat barszcze nie należy do moich ulubionych potraw Wink
a jakie gotowce kupujesz?? Jak nie lubisz barszczu to spróbuj sobie żurku z krakusa.
Reply
#5
Pozostając w temacie gotowania, kuchni - zastanawiam się nad położeniem płytek z cegły na podłogę. Marzy mi się kuchnia w stylu rustykalnym. Czy ktoś z Was ma w swojej swojej kuchni tego typu płytki nie na ścianie, ale właśnie na podłodze?
Reply
#6
Smile 
Mam takie krótkie pytanie, w sumie dopiero zaczynam przygodę z gotowaniem, jak do tej pory zawsze był ktoś kto coś dobrego przygotował Smile  ale sytuacja uległa zmianie. Właśnie postanowiłem ugotować barszcz, wiem tyle że trzeba dodać ocet żeby koloru nie stracił. Ale mam w domu tylko ocet jabłkowy zielona góra i zastanawiam się czy taki ocet też można dodać. Co sądzicie?
Reply
#7
a jakie macie zlewy w kuchni? ja dużo gotuję i to nigdy rzeczy z paczki Wink potrzebuję zlewu dużego, najlepiej z dwiema komorami, a do tego odpornego na wysokie i niskie temperatury. czy zlewy podwieszane granitowe będą odpowiednie?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl