Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak oświetlić wysokie wnętrze?
#1
Moja mama kupiła mieszkanie w starej kamienicy. W salonie ma ponad 3m wysokości. Szukamy jakiegoś ciekawego sposoby na oświetlenie tak wysokiego wnętrza.
Reply
#2
Zerknijcie koniecznie tu na proponowane rozwiązania. To bardzo ciekawy blog o oświetleniu. Pozdrawiam.
Reply
#3
Może warto poradzić się specjalisty? Na pewno w firmie Abrys Agnieszka Wojciechowska będą wiedzieć co zrobić Smile
Reply
#4
Mozesz sie pobawic w inteligentne oswietlenie Smile kolorowe zarowki, smartled. I sie wiecej pobawic w sterowanie oswietleniem szczegolnie jak masz kolorowe zarowki czy sciemniane ledy. Spojrz na https://spectrumsmart.pl/
Reply
#5
Planuję zrobić remont generalny swojego mieszkania i tak zastanawiam się na wynajęciem projektanta wnętrz. Widziałem kilka fajnych pomysłów na internecie, ale co jakiś przymierzam do swojej kuchni czy salonu to jakoś nie pasuje to wszystko do końca. Wiem, ze taki projektant może zrobić wizualizacje, jak dokładnie będzie wyglądało moje mieszkanie. Bardzo spodobała mi się ta opcja. Znalazłem w internecie wiele ogłoszeń, ale najbardziej podoba mi się ta firma projektowanie wnętrz Radom. Czy korzystaliście z tego typu usługi,a może macie kogoś do polecenia?
Reply
#6
Do wysokiego wnętrza najlepsze są lampy w styl industrialnym. W ogóle aranżacja takiego pomieszczenia z wykorzystaniem cegły, drewna, betonu i mebli loftowych to najlepszy z możliwych wyborów.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl