Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przedczesny wytrysk
#1
Witajcie, kochani. Mój chłopak ma problem z przedwczesnym wytryskiem. Ostatnio stosowaliśmy żele i prezerwatywy opóźniające wytrysk, ale to rozwiązanie nie podoba się Mojemu. Znalazłam,  odmętach Internetu, link, tylko nie wiem, czy warto w to iść. Efekty pewnie nie będą widoczne od razu, więc nie wiem, czy po prostu nie zmarnujemy czasu. Jakie są efekty po takich ćwiczeniach? Może znacie jakieś inne sposoby na wydłużenie stosunku?
Reply
#2
A dlaczego nie podobają mu się żele i prezerwatywy? Jak działają to mają się tobie podobać Smile
Reply
#3
Tak na logikę to wyślij chłopa do lekarza, a jak się wstydzi swojego problemu, to może nawet zdalnie (lekarzonline.eu) i niech poprosi o receptę na skuteczny lek. Rozwiązanie najprostsze i najlepsze.
Reply
#4
za dużo pewnie czytasz opowiadań erotycznych takich jak te: https://opowiadania-erotyczne.pl/ a później przychodzi co do czego i finał szybki
Reply
#5
Niech zrobi sobie dobrze 30 min przed Smile
Reply
#6
w takich wypadku najlepiej zgłosić się do specjalisty lub ćwiczyc Smile
Reply
#7
najlepszym rozwiązaniem może być jednka lekarz : p
Reply
#8
Może warto było spróbować czegoś nowego w łóżku? Powiem wam, że fajną opcją jest np soft bdsm Smile My z moim facetem bardzo lubimy takie igraszki. Generalnie to na stronie https://eroprezent.pl/soft-bdsm możecie przeczytać bardzo ciekawy artykuł na ten temat.
Reply
#9
Jeżeli masz takie problemy to warto skorzystać z pomocy seksuologa.
Lek na potencję bez recepty pomoże ci rozwiązać twoje problemy z erekcją. Przez co szybko i sprawnie wrócisz do gry. https://potencja.net.pl/
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl