Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bez alkoholu na zdrowie
Ostatnio na babskim spotkaniu patrzyłam z zazdrością na koleżanki pijące wino (sama mam problemy z wątrobą ). Znajoma, widząc mój żałosny wyraz twarzy, poleciła mi wino z bezalkoholove.com. I wiecie co? Smakowało identycznie, jak każde inne wino! Do tego, jak się okazało, jest nie tylko bezpieczne dla mojej wątroby, ale też dobrze wpływa na cały organizm. Zaczęłam doczytywać na własną rękę o właściwościach wina bezalkoholowego i znalazłam ciekawe informacje – ten napój ma prawie identyczny skład co tradycyjne wino. Zawiera polifenole, tak istotne przecież dla nas, kobiet – jeśli nie wiecie (a ja do niedawna nie wiedziałam) są to związki, które likwidują wolne rodniki (tak, te same, o których w reklamach i Internecie mówi się, że przyspieszają procesy starzenia i powodują nowotwory). Dodatkowo czerwone wino bezalkoholowe ma ponoć bardzo korzystny wpływ na układ krążenia. Powiem Wam, że odkąd zamawiam wino z bezalkoholove.com, w ogóle nie czuję potrzeby picia jakiś wyskokowych trunków – to naprawdę świetny zamiennik dla osób dbających o zdrowie.
Reply
Czy myślicie że kawa to też używka? Ja jestem dość mocno uzależniony od kawy... Potrafię wypić kilkanaście filiżanek mojej ulubionego trunku kawa arabica. Rodzice uważają to za duzy problem w moim wieku i każą mi chodzić do specjalisty... Jak wy uważacie mam problem czy nie?  Dodgy
Reply
no kilkanaście filiżanek, to jednak trochę za dużo Wink powinieneś przystopować nieco Wink rodzice mają rację. Gdzieś czytałam, że cztery filiżanki to odpowiednia dawka.
Reply
Najlepszym uzależnieniem jest sport moi drodzy. Ja odkąd zamówiłem ze sklepu rowertour.com rower górski około 2 miesiące temu tak zacząłem systematycznie jeździć i jestem zadowolony, bo oprócz tego rzuciłem papierosy więc moja forma zdecydowanie wzrosla i ciesze sie z lepszej kondycji Wink
Reply
Od uzależnień tych niezdrowych trzeba uciekać. Bo potem tylko jest problem. Wiem jak mój kuzyn był uzależniony od alkoholu to była masakra jakaś. Dobrze że jego rodzina znalazła mu dobry ośrodek leczenia uzależnień Medox Tam mają bardzo dobrych specjalistów,którzy bardzo mu pomogli. Dobrze ze tam się dostał.
Reply
Wedlug mnie warto nie pic ani nie palic - zdrowie nam za to podziekuje. To samo tyczy sie odpowiedniego żywienia. Moj dziadek niestety zostal sam w domu po smierci babci a my nie mamy za bardzo mozliwosci robic mu obiady czy kolacje. No i niestety nabral zlych nawykow zywieniowych bo sam tez nie moze za bardzo sobie gotowac ze wzgledu na stan zdrowia. Dopiero odkad przebywa w domu seniora Pod Topolami tak jakby nabral nowej energii i wigoru. Widzialam ze gotują tu smacznie i jak w domu - posilki są zbilansowane , czesto tez wychodzi na spacery do ladnego ogrodu (bylam widzialam - jest cudowny Smile ) i bardzo mu sie polepszylo. Dobrze ze sa takie miejsca gdzie dba sie o zdrowie seniorow.
Reply
Za dużo sportu też może szkodzić, najlepsza jest równowaga Smile
Reply
(09-06-2019, 02:25 PM)Kasztaniak Wrote: Za dużo sportu też może szkodzić, najlepsza jest równowaga Smile
to prawda, wbrew pozorom sport wyczynowy nie jest zdrowy, a wręcz przeciwnie. Oczywiście do takiego poziomu jednak mało kto dojdzie. Sport to zdrowie ale z czasem na regeneracje i rozsądkiem
Reply
Tym uzależnionym od nikotyny bardzo polecam olejki cbd. Poczytajcie o ich działaniu olejekcbd10.pl
z badań wynika, że pomagają rzucić palenie i wpływają rewelacyjnie na wiele sfer naszego organizmu.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Zarządzanie Nieruchomościami Katowice Sosnowiec