Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Medycyna estetyczna
#1
Jestem zainteresowana takimi zabiegami tylko nie wiem na jaki sie konkretnie zdecydowac. Po glowie chodzi mi mezoterapia tylko pytanie czy jest ona bezbolesna??
Reply
#2
Zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jest cała masa. Najbardziej popularnym o jakim wspomniałaś jest właśnie mezoterapia. Daje niesamowite rezultaty rewitalizacji twarzy i ciała. Nie bez powodu ma tylu zwolenników ponieważ jest to metoda niechirurgiczna. Bezpośrednie wprowadzenie w skóre substancji aktywnych powoduje widoczne efekty za pierwszym razem. Wzrost ilości kolagenu i elastyny przekłada się na zwiększenie jej jędrności. Same zmarszczki zostają spłycone przy wyrównaniu kolorytu. W dłuższej perspektywie czasu procesy metaboliczne przyspieszają, spowalnia to starzenie. Warto jeszcze nadmienić o tym, że jest bezbolesna mezoterapia w wersji próżniowej. Główną różnicą jest zmiana sposobu aplikowania z strzykawki, na specjalny kartridż wyposażony w zestaw mikro igieł. Moim zdaniem jeśli mamy możliwość to będzie najlepsza opcja.
Reply
#3
Dobra klinika to taka do której idzie się z pełnym przekonaniem efektów i profesjonalizmu. Taką kliniką jest https://www.nuvuestetic.pl/ w Krakowie i mówię to nie tylko jako stała klientka, ale także mam mnóstwo przyjaciółek, które w Nuvu Estetic upiększają swoje ciało. Dobre ceny, wysoka jakość usług i zabiegi, które przynoszą efekty!
Reply
#4
Może wejdź na tę stronę? https://www.borbe.pl/ - na pewno czegoś się dowiesz.
Reply
#5
Może lepiej zadbać w domu? Znalazłam stronę z fajnymi dermokosmetykami: https://www.borbe.pl/dermokosmetyki-i-li...-c-91.html
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl