Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca w Niemczech
#1
Chciałam zacząć pracę za granicą a dokładnie w Niemczech. Interesuje mnie opieka nad osobami starszymi http://betreuerin.com.pl. Wiem że ofert pracy jest dość sporo i zarobki fajne. Może ktoś powie mi na co zwrócić uwagę. Czy muszę kupować jakieś ubezpieczenie?
Reply
#2
Hmmm... ja bym wolał w naszym kraju pracować choć wiadomo, że dotknął nas teraz kryzys to ja nie przestaję przeglądać ofert na portalach takich jak https://www.esprzedawca.pl/praca/specjal...sprzedazy/ mianowicie jestem specjalistą ds. sprzedaży tylko chwilowo bez pracy, bo poprzednia firma nie wytrzymała kryzysu (pracowaliśmy w branzy turystycznej) wiec mam nadzieje, ze niebawem uda sie znalezc nowa prace.
Reply
#3
Możecie poszukać ofert za granicą, może akurat coś się trafi. A gdybyście potrzebowali porady przy tłumaczeniach dokumentów, wypełnianiu wniosków czy rozliczeniu podatku z Niemiec, to koniecznie zajrzyjcie na stronę Domi consulting. To bardzo rzetelna firma, która oferuje pomoc w tym zakresie.
Reply
#4
Mój znajomy zrezygnował z pracy w Niemczech. Założył własna firmę http://www.kkssteel.pl, która coraz bardziej się rozwija. Zawsze powtarza, że wyjazd za granice to ostateczność.
Reply
#5
Chciałem też pojechać do Niemiec do pracy. Ale potem kupiłem kilka serwisów jak https://jednoreki-bandyta.pl/hot-777/ i teraz lecę do Niemiec tylko na wakacje.
Reply
#6
Wyjazd za granicę to ostateczność, ale niestety czasami trzeba podjąć tą trudna decyzję. Wydaje mi się, że po takim wyjeździe wszystko zacznie się układać, chociaż z doświadczeń moich znajomych wiem, że ciężko wrócić do kraju. Pamiętaj, żeby mieć pewną ofertę. Warto w takiej sytuacji skorzystać z pewnej agencji pracy np. https://www.audit.com.pl/
Reply
#7
ja kiedyś pracowałam w restauracji w Niemczech, da się dobrze zarobić, odzież gastronomiczna była zapewniona, napiwki dla nas
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl