Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Własne Przedsiębiorstwo/Księgowość
#1
Witam,poszukuję osób,które nie bały się podjąć ryzyka z założeniem własnej działalności, najbardziej interesuje mnie fakt,jak poradziliście sobie z księgowością,czy sami podjęliście działanie,związane z rachunkowością bankową, jak z rozliczeniami KPIR, no i oczywiście tworzenie deklaracji VAT.Mój ojciec osobiście korzystał z usług bdkconsulting.pl bardzo poleca i nakłania mnie do skorzystania z ich oferty,lecz jestem osobą,która sama dąży do osiągnięcia cel. Czy moglibyście  mi coś do radzić w tej kwestii, czy jednak skorzystać z oferty,zaufanej przez ojca? Pozdrawiam.
Reply
#2
Jeśli chodzi o księgowość, to w tej kwestii zaufaliśmy grupie Vattax, która zjmuje się tymi sprawami kompleksowo. Ostatnio robili nam też enova szkolenia z programu do księgowości. Generalnie jesteśmy bardzo zadowoloeni. Może i Ciebie pszekona ich oferta https://www.vattax.pl/wdrozenia-i-szkole...enova-365/.
Reply
#3
Jeśli lubisz samodzielność w osiąganiu celu, to myślę że https://www.infor.pl/ na pewno ci pomoże. Znajdziesz tu aktualne i rzetelne informacje jakich na pewno będziesz potrzebował aby być na bieżąco.
Reply
#4
Jak najbardziej, myślę, ze to dobry pomysł!
-----------
Łap TAŚMY PAKOWE SKLEP Bardzo dobry jest!
Reply
#5
Jak planujesz otworzyć własną działalność, to najlepiej jeśli będziesz korzystać z biura rachunkowego. Opłata za prowadzenie księgowości nie jest wysoka, a może naprawdę dużo pomóc. Dodatkowo, jeśli dopiero zaczynasz swój biznes, to przemyśl czy nie warto go pozycjonować w internecie. Ja korzystam z firmy https://www.conture.pl/.
Reply
#6
Można samemu prowadzić księgowość przy pomocy różnego rodzaju programów księgowych. Jest obowiązek wysyłania plików jpk, a to tego może się przydać aplikacja jpk https://jpk-insight.pl/
Reply
#7
każde przedsiębiorstwo powinno mieć też dobry sprzęt informatyczny i wiedzieć gdzie jest dobry serwis hp w mieście, w razie awarii. w końcu teraz wiele rzeczy robi się na laptopie i przez internet, nawet składa podania i PIT-y
Reply
#8
Dlatego trzeba pomyśleć o archiwizacji dokumentów, aby te firmowe nigdy więcej się nie gubiły. Chcesz całą organizacją i porządkowaniem tych dokumentów zająć się samodzielnie? Mnie wydaje się, że lepiej będzie, jeśli tym wszystkim zajmą się fachowcy, którymi jest np. firma http://www.filecare.pl/przechowywanie-i-...ow-krakow/ Dla nich archiwizacja wszystkich dokumentów to bardzo łatwa i szybka sprawa, więc zerknijcie, czy spodobają się Wam ich usługi. Dodatkowo mają świetne porady.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl