Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Język Obcy
Witam, od dłuższego czasu zastanawiam się nad próbą podjęcia czegoś nowego w swoim życiu, i postanowiłem że chciałem się nauczyć jakiegoś nietypowego języka, no i po konsultacjach z rodziną postanowiłem, zabrać się za Język Norweski, nie ukrywam nie mam problemów z językiem angielskim i niemiecki.Może ktoś uczył się języka norweskiego i mógłby się wypowiedzieć,czy jest trudny do wpojenia, chciałbym zacząć od zera, czytałem wiele opinii nt. języka norweskiego różnych firm, wielu poleca właśnie usługi tej firmy kompetansesenter, może ktoś brał nauki w tej szkole i mógłby się wypowiedzieć. Pozdrawiam
Reply
Jak nie masz problemów z angielskim i niemieckim to powinno Ci pójść szybko z nauką norweskiego. Mam koleżankę, która zna cztery języki już. To też dzięki rodzicom, bo od dziecka miała dwa języki w domu. Ja mam mega problemy z mówieniem po angielsku. Jak mam sklecić zdanie, to w głowie pustka! A wszystko rozumiem jak ktoś mówi. Masz jakieś porady co zrobić?
Reply
U mnie problemy były z językiem angielskim. Po prostu nic do głowy nie wchodziło. Trafiłam na fatalnego korepetytora, który również nic nie zdziałał. Dopiero jak trafiłam do https://lincoln.edu.pl/, udało zdobyć się jakąś wiedzę, powoli nawet zaczynam odczuwać satysfakcję z nauki tego jeżyka i zaczynam dostrzegać korzyści, jakie zyskuję, znając język.
Reply
jeśli chodzi o naukę to świetnie teraz sprawdzają się różnego rodzaju platformy online - ja coraz chętniej korzystam z e-learning szkolenia
Reply
Ja miałam przyjemność uczyć się w tej szkole językowej w Krakowie https://lincoln.edu.pl/ i bardzo polecam zapisać się tam na kursy. Dobrze uczą, lektorzy są mili i przede wszystkim mają naprawdę duży wybór kursów, każdy znajdzie odpowiedni względem swoim oczekiwań i też możliwości czasowych.
Reply
A może pomyśleć warto nad jakimś językiem słowiańskim? Smile Czeski jest ostatnio bardzo popularny Wink
Sklep z plecakami - plecaki.com.pl
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl