Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nauka w domu
Hej, przez ostatni rok najlepiej uczyło mi się w bibliotece, ale teraz nie mogę tam chodzić. Macie jakieś porady na dostosowanie biurka do potrzeb studenta? Zależy mi na wygodnych rozwiązaniach, bo długo nie pociągnę na stoliku...
Reply
Zobacz te meble na zamówienie z Kalwarii. Panowie mogą przygotować Ci super biurko wedle wytycznych Smile
Reply
Kup biurko, jakieś wygodne. Może coś w tym stylu? https://www.edinos.pl/lakierowane-biurko...aly-polysk Ostatnio ta forma (blat+szufladki) jest modna.
Reply
Wszystko fajnie ja się uczę angielskiego z domu przez internet, ale tak się złożyło, że niestety popsuł mi się komputer i muszę go oddać do serwisu wydaje mi się, że exsoft z moich okolic będzie najlepszym rozwiązaniem. Tak czy siak polecam naukę z domu, bo nie dość, że skutecznie to przede wszystkim wygodnie.
Reply
ja sobie sprawiłam stolik pod laptopa, dzięki czemu mogę pracować na łóżku i jest super Smile niestety, mój sprzęt ostatnio szwankował i musiałam prosić znajomego z serwisu by załatwił mi odzyskiwanie danych, ale poza tym chwalę sobie naukę zdalną Smile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl