Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szklana łazienka
#1
Latem chciałam zrobić remont łazienki i tak się zastanawiam nad wstawieniem elementów szklanych jak kabina prysznicowa ze szkła lub wanna szklana. Nie wiem czy jest to łatwe w utrzymaniu. Łazienka będzie używane tylko przez dorosłych więc jakieś ślady rączek po dzieciach nie wchodzą w grę. Znalazłam firmę https://cienkusz.com.pl/panele-szklane-d...i-warszawa która zajmuje się tego typu wykonaniami. Wyglądają pięknie a co Wy o szkle w łazience sądzicie?
Reply
#2
Dużo zależy od tego jak twardą wodę masz w kranie.  W moim domu woda jest bardzo "twarda" i kamień jest uciążliwy do usuwania ze szkła. Ponadto taka łazienka wyszła u nas bardzo zimna dlatego dodatkowo postawiliśmy na zasłony w łazience, które nadały jej przytulności.
Reply
#3
[font=Arial]https://piudesign.pl/kominy]] drzwi wysokie szklane   Cool
Reply
#4
Każdy ma swoją koncepcję i o gustach się nie rozmawia jednemu będzie się podobało to, co drugi kompletnie odrzuci i na odwrót. Sam teraz jestem w trakcie aranżacji łazienki i trafiłem na ofertę https://www.calvado.com/lazienka/stojaki...etowy.html z fajnymi stojakami. Coś mi się wydaje, ze zaraz złoze zamowienie bo sie oplaca.
Reply
#5
Ciekawe grzejniki do łazienki znajdziecie tutaj 

[Image: VASCO-ONI-KK1.jpg] 

[Image: VASCO-ONI-KK3.jpg] 

[Image: VASCO-ONI-KK2.jpg]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl