Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rehabilitacja
#1
Jeżeli potrzebujesz rehabilitacji nie ma lepszego miejsca na Podkarpaciu. Dobry sprzęt, świetny doświadczony zespół i wiele metod leczenia. Polecam zobaczyć
Reply
#2
a korzystałaś? jak wygląda taka rehabilitacja
Reply
#3
Ja po operacji miałam rehabilitacje od lekarza http://www.szperzynski.pl/. Pomogła mi ono bardzo, szybciej wróciłam do pełnej sprawności.
Reply
#4
U mnie w Toruniu w przychodni Nasz Lekarz mamy bardzo dobrych rehabilitantów, niejednokrotnie chodze tam na zabiegi ,bo mam kłopoty z kręgosłupem. Zawsze postawią mnie na nogi, jak ktoś z okolic naprawdę warto.
Reply
#5
Ja miałem niedawno poważny wypadek. Teraz przechodzę rehabilitacje. Musiałem wypożyczyć sprzęt rehabilitacyjny. Sklep http://sklepzdrowie.pl/ przyszedł mi z pomocą. Polecam serdzecznie.
Reply
#6
Przy okazji sprzętu i urządzeń medycznych to sprawdźcie ofertę https://lifevac.pl/produkty/lifevac-zestaw-lifevac-lv01 i powiedzcie mi proszę czy faktycznie za pomocą takiego urzadzenia można udzielić pierwszej pomocy skutecznie w przypadku zakrztuszenia? Wiadomo, że nie zdarza się to często jednak dobrze jest być przygotowanym na wszelkie złe okoliczności.
Reply
#7
ja na kolano miałam dłuższy czas rehabilitację. niby nie stało się tam nic strasznego bo wywróciłam się na lodzie ale jednak coś się przestawiło i miałam problem z chodzeniem. do zabiegów kazano mi też ponosić stabilizator - kupiłam sobie taki jak tu mają https://sklep.medreha.pl/ortezy-i-stabilizatory i po miesiącu jest już dużo lepiej Smile
Reply
#8
No my jesteśmy w takiej sytuacji przez ten cały covid, że do nas rehabilitant przychodzi do domu i pracuje z synem Smile udało nam się nawet wypożyczyć wózek inwalidzki Lublin , na całe szczęście dla nas - nie musieliśmy kupować nowego, bo przyznam szczerze, że nie wiem skąd wzięlibyśmy na niego pieniądze. Na ten moment syn porusza się na wózku, ale jesteśmy dobrej myśli i wierzymy, że już nie długo będzie chodził o własnych siłach
Reply
#9
Witam do tego polecam fajne akcesoria aby można było wykonywać rehabilitacje w domu
Półwałek rehabilitacyjny
Reply
#10
Zanim zalecono mi rehabilitację, to miałam wykonany rezonans magentyczny w https://rexmedica.pl i powiem wam, że tego typu badania są naprawdę bardzo ważne, aby dobrać odpowiednie leczenie. Cieszę się, że zdecydowalam się zawalczyć o swoje zdrowie - jak to mówią, lepiej późno niż wcale.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl