Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gruntowny remont
#1
Hej, znajomy zabiera się gruntowny remont i nie bardzo wierzy w moje doświadczenie. Macie jakiś tekst, w którym jest napisane, co powinno się robić krok po kroku?
Reply
#2
Może zobacz na ten tekst o kompleksowym wykańczaniu wnętrz? Wydaję mi się, że zawiera wszystkie potrzebne informacje.
Reply
#3
Witam polecam sprawdzenia fajnego rozwiązania jak to https://ugrubego.pl
Reply
#4
Cześć Smile plan to jedno, a wizja pomieszczenia to drugie, dlatego podsyłam fajną stronę z inspiracjami: https://www.mirjan24.pl/content/category/2-inspiracje
Reply
#5
Przy gruntownym remoncie zapewne będziecie wymieniać okna i drzwi. Poproście o wycenę w Kenbudzie http://www.kenbud.pl Mają doskonałe okna - ich oferta przebiła kilka innych i właśnie u nich kupowaliśmy okna i drzwi. Nie żałujemy, było warto.
Reply
#6
Zacząłem budowę domu jednorodzinnego i okazało się, ze mam bardzo podmokły teren. Firma zasugerowała mi że powonieniem zdjąć wierzchnią warstwę gliny i podsypać teren piachem. Zastanawiałem się skąd w bierzecie piach lub żwir? Znalazłem taką firmę żwirownia konin  Co sadzicie?
Reply
#7
Super nowoczesne drzwi z ukrytymi aluminiowymi ościeżnicami ! Sprawdź https://piudesign.pl/technologia/osciezn...aluminium/.
Reply
#8
Jeśli już wykończysz mieszkanie to zakup mebli polecam u VOX. Komodę https://www.vox.pl/produkt-komoda-2-drzw...19375.html, mam kilka lat. Solidne i nowoczesne meble, mega  Smile
Reply
#9
Sporo można dowiedzieć czytając tego bloga budowlanego
Reply
#10
Zalezy czego szukacie.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl