Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wykładzina dywanowa
#1
Jednak zakup designerskiej wykładziny, wpisującej się w aktualne trendy i starannie przemyślaną koncepcję aranżacyjną, to dopiero połowa sukcesu. Jeśli chcesz, aby tak wykończona podłoga stała się wizytówką wnętrza i zachowała swój reprezentatywny wygląd przez długi czas, warto najpierw zadbać o odpowiednie przygotowanie podłoża.
Reply
#2
No dobra jeżeli chodzi o wykładziny to temat jest mi dobrze znany ale czy sądzicie, że do kuchni dobrze będą pasowały marmurowe ma wiele firm ktore od lat sie tym zajmuja i nie martwie sie o jakosc problem w tym, ze mojej zonie podobaja sie drewniane blaty a mi kamienne i marmurowe jak tutaj znaleźć kompromis?
Reply
#3
Wykładziny średnio pasują do współczesnych trendów. To już lepszym rozwiązaniem są nowoczesne dywany, takie jak ten. Wskazanie tego dywanu nie jest przypadkowe, mój sąsiad kupił takowy kilka dni temu i bardzo dobrze się on prezentuje.
Reply
#4
(08-05-2019, 08:33 PM)pacjentka Wrote: Wykładziny średnio pasują do współczesnych trendów. To już lepszym rozwiązaniem są nowoczesne dywany, takie jak ten. Wskazanie tego dywanu nie jest przypadkowe, mój sąsiad kupił takowy kilka dni temu i bardzo dobrze się on prezentuje.
Czy ja wiem, tradycja też ma coś w sobie. Jednak w bardziej modern stylach takie https://sklepsindbad.pl/kolekcje/dywany-...dki-szare/ mogą być na prawdę czymś dopasowanym. A wszystko jak dywan w gwiazdki może bardzo pasować.
Reply
#5
U mnie dywan już jest i teraz szukam pasującej tkaniny do wykonania zasłon.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl