Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pozycjonowanie sklepu internetowego czy kampania Google Ads?
#1
Witajcie,

posiadam sklep internetowy z branży kosmetologii. Zastanawiam się nad jakąś reklamą. Od pewnego czasu prowadzę rozmowy z Adcube z Olsztyna, która rekomenduje zarówno pozycjonowanie jak i kampanię Google Ads.

Czy ktoś może jakieś zdanie na ten temat? Może coś doradzić?

Z góry dzięki za pomoc.
Reply
#2
ja zdecydowanie jestem za skutecznym pozycjonowaniem , które daje lepsze i długotrwałe efekty. na google ads ciężko się przebić mając niewielki budżet w wielu branżach więc jeśli miałbym coś doradzić to profesjonalne pozycjonowanie Szczecin www.seomood.pl - oni na pewno pomogą Wink
Reply
#3
Szczerze mówiąc też się zastanawiam nad najbardziej skuteczną formą reklamy sklepów internetowych i biorę pod uwagę kilka opcji. Co prawda sam sklep jest dopiero w trakcie tworzenia i będzie bardzo podobny do sklepu https://tytonpapierosowy.pl/ jednak ja wolę się zorientować wcześniej żeby wiedzieć na czym stoję.
Reply
#4
Bardzo dobre pytanie. Dziękuję za wszelkie wskazówki co do pozycjonowania i Google Adwords natomiast chcę jeszcze zapytać o katalog firm http://easy-deck.pl/ ponieważ nie do końca wiem jak to działa. Dodawanie wizytówek firmowych w takie miejsca faktycznie daje szanse na pozyskiwanie nowych klientów?
Reply
#5
Raczej ogólnie należy podziałać marketingiem internetowym, ale przez agencję z doświadczeniem i odpowiednią wiedza jak http://erzecznik.com.pl . Dla mojego sklepu budują świadomość marki jak i pomagają w niwelowaniu negatywnych opinii. To pomaga klientom nam zaufać, a dzięki reprezentacji marki w internecie, łatwiej na mnie natrafić.
Reply
#6
Mnie się wydaje, że bez wątpienia należy tutaj zgłosić się do agencji http://eyyam.pl/ która poprowadzi dla nas kampanię reklamową. Nie oszukujmy się, ale marketing internetowy jest bez porównania lepszy od tej całej formy tradycyjnej tzn ulotek, gazetek itp.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl