Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy z kręgosłupem
Może ktoś z Was będzie miał jakiś pomysł, co z tym zrobić. Wujek od jakiegoś czasu narzeka na bóle kręgosłupa. Czasem jest tak, że odczuwa drętwienie jednej strony ciała. Teraz
znajomy lekarz zalecił mu, by stosował olejek konopny, o którego właściwościach pisano chociażby na https://olejcbd5.pl/.
Ten sam lekarz mówił mu, że stosowanie tego typu środków pomoże mu przetrwać czas po operacji, poprzez łagodzenie bólu.
Reply
U mnie w dużym stopniu pomogła zmiana materaca. Zawsze spałam na bardzo twardych materacach, a to nie było takie dobre. Materac uciskał kręgosłup oraz blokował przepływ krwi, co powodowało drętwienie ciała w trakcie snu. Teraz kupiłam materac sprężynowy  z pianką lateksową i jest o niebo lepiej.!
Reply
Materace nie zawsze się sprawdzą. Czasem potrzeba działać bardziej zdecydowanie. Jakby nie patrzeć, leczenie dyskopatii w Warszawie nie jest łatwym zadaniem, nawet dla najlepszego lekarza. Wiem po sobie, że leczenie zajmie dużo czasu, wierzę jednak w pełen sukces.
Reply
na pewno produkty konopne mają działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, więc możesz je śmiało brać, sądzę jednak że susz konopny do waporyzacji byłby lepszy jak olejek, może ma niższe stężenie cbd, ale możesz wybrać sobie smak jaki lubisz np. cytrusowy Smile
Reply
Słyszałam, że olej z ziaren konopi potrafi zdziałać cuda na najróżniejsze schorzenia!
Reply
Warto zajrzeć do Kriosonik, tam maja świetnych rehabilitantów i bardzo nowoczesny sprzęt . Mój maz ma problemy z kolanami ,raz albo dwa razy w roku bierze u nich serię zabiegów, które faktycznie bardzo mu pomagają. Najlepiej sie sprawdza zabieg fali uderzeniowej, przy kolanach jest genialny.
Reply
Ja również miałem problemy z kręgosłupem. Okazało się, że to problemy neurologiczne. Kręg uciska mi nerw, co powoduje ból. Dopiero po wizycie u neurologa http://www.neurologkrakow.com/ dowiedziałem się, gdzie leży problem. I żadne rehabilitacje nie są w stanie mi pomóc. Czeka mnie operacja, ale nie teraz w czasach pandemii.
Reply
jesli chodzi o bol kregoslupa, to mysle, ze mozna sobie pomoc i ulzyc na wiele sposobow, na pewno jednym z nich jest fotel masujacy Smile czytalam o tym i wiem, ze takie fotele maja kilka zastosowac, od relaksu i odprezenia po zniwelowanie napiecia miesniowego. sama zastanawiam sie nad zakupem czegos taakiego, jesli chodzi o koszt to fotel masujący cena moze byc naprawde zroznicowana w zaleznosci od tego, na jaki fotel sie zdecydujemy, warto zglebic wiedze i troche sie doinformowac zeby wiedziec na co zwrocic uwage przy wyborze
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl