Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy z kręgosłupem
#1
Może ktoś z Was będzie miał jakiś pomysł, co z tym zrobić. Wujek od jakiegoś czasu narzeka na bóle kręgosłupa. Czasem jest tak, że odczuwa drętwienie jednej strony ciała. Teraz
znajomy lekarz zalecił mu, by stosował olejek konopny, o którego właściwościach pisano chociażby na https://olejcbd5.pl/.
Ten sam lekarz mówił mu, że stosowanie tego typu środków pomoże mu przetrwać czas po operacji, poprzez łagodzenie bólu.
Reply
#2
U mnie w dużym stopniu pomogła zmiana materaca. Zawsze spałam na bardzo twardych materacach, a to nie było takie dobre. Materac uciskał kręgosłup oraz blokował przepływ krwi, co powodowało drętwienie ciała w trakcie snu. Teraz kupiłam materac sprężynowy  z pianką lateksową i jest o niebo lepiej.!
Reply
#3
Materace nie zawsze się sprawdzą. Czasem potrzeba działać bardziej zdecydowanie. Jakby nie patrzeć, leczenie dyskopatii w Warszawie nie jest łatwym zadaniem, nawet dla najlepszego lekarza. Wiem po sobie, że leczenie zajmie dużo czasu, wierzę jednak w pełen sukces.
Reply
#4
na pewno produkty konopne mają działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, więc możesz je śmiało brać, sądzę jednak że susz konopny do waporyzacji byłby lepszy jak olejek, może ma niższe stężenie cbd, ale możesz wybrać sobie smak jaki lubisz np. cytrusowy Smile
Reply
#5
Słyszałam, że olej z ziaren konopi potrafi zdziałać cuda na najróżniejsze schorzenia!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl