Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nauka w liceum
#1
Wybieram się do liceum
Czego powinnam się bać i na co uważać?
Reply
#2
Nie bać się! Liceum to szkoła jak szkoła, pamiętaj ze jeśli idziesz totalnie sama bez żadnych znajomych z poprzednich szkół to nie ufaj za bardzo, i nie obgaduj bo mkze złe to na Ciebie wyjść. Ucz się na bieżąco, i skup się głównie na przedmiotach które chcesz zdawać na maturze Wink

Nie wiem czy już kupiłaś ksiązki czy nie, ale od siebie polecam polować na promocje w księgarniach online, jest o wiele taniej niż w księgarniach stacjonarnych:
https://matfel.pl/pol_m_Podreczniki_Szko...24054.html

Od siebie polecam zajrzeć sobie do Matfel, obecnie w księgarni mają wiele dobrych zniżek.
Reply
#3
Jest ciężko?

___
https://numizmatyki.pl/
Reply
#4
Jeśli interesuje was działalność rzeźbotwórcza wiatru lub podobne tematy, to koniecznie musicie zajrzeć na stronę internetową od odrabiamy.pl. Na pewno znajdzeicie tam interesujące treści, które są naprawdę bardzo interesujące oraz inspirujące.
Reply
#5
Poniekąd sama nauka jest bardzo ważna, ale ja od pewnego już czasu również zacząłem interesować się czasopismami filozoficznymi. Nawet całkiem niedawno sam natrafiłem na bardzo interesujący wpis https://www.filozofia.org.pl/index.php?I...logsection gdzie bardzo szczegółowo o tych kwestiach napisano.
Reply
#6
Ja wybieram się do gdańskiej Topolówki - III LO. Znajoma mi podpowiedziała, że ta szkoła współpracuje z jedną fundacją i mogę w związku z tym wziąć udział w Programie Stypendialnym Horyzonty. Świetna sprawa! Jeśli jesteś ciekawy, czy jakaś szkoła w Twoim mieście również współpracuje z Fundacją EFC to zajrzyj tu https://efc.edu.pl/programy/horyzonty/ma...tow-i-burs. Jeśli zdecydujesz się na jedną z nich to masz duże szanse na wsparcie finansowe! Nie zapomnij zapoznać się z warunkami przystąpienia do tego Programu Smile
Reply
#7
Jeżeli jeszcze piszemy o szkołach to czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym w jaki sposób dobrze oznakować teren szkoły? Jeżeli ktoś jest tą tematyką zainteresowany to na pewno na stronie https://auto-blog.pl/jak-dobrze-oznakowac-teren-szkoly/ bardzo dobrze właśnie na ten temat napisano. Akurat dla mnie takie sprawy bywają bardzo ważne.
Reply
#8
Jeśli szukacie z dzieckiem odpowiedniego liceum to warto sobie popatrzeć na propozycję szkoły https://tssp.krakow.pl/ jest to szkoła na poziomie ,a do mnie najbardziej przemawia to, że jest dwujęzyczna. Jak wiadomo angielskie to podstawa jeśli w dzisiejszych czasach chce się coś osiągnąć. Mojej córce zostały dwa lata by się zastanowić do jakiego liceum będzie chciała iść i to musi być jej decyzja i ja ją uszanuje.
Reply
#9
Czy są tutaj osoby, które chcą zdobyć uprawnienia budowlane? Przygotowujecie się do egzaminu? Osobiście chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie najlepszy program do nauki oraz segregator aktów prawnych na uprawnienia budowlane , który pomoże Wam się rzetelnie przygotować i bez problemu zaliczyć egzamin.
Reply
#10
Przed nauką w liceum, jest jeszcze czas na szkołę podstawową. I tutaj bez dwóch zdań mogę wam polecić szkołę podstawową Lingiwsta, jeżeli jesteście z Gdańska. Nadal mają wolne miejsca w klasach, o czym możecie przeczytać na https://splingwista.eu/ostatnie-miejsca-w-klasach/ - koniecznie to sprawdźcie.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl