Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sposoby na idealną figurę
Najlepszym sposobem jest ruch i odpowiednia dieta.Ale nie zawsze wszystkim sie to udaje w szczególności jeśli nadwaga jest duża.Mój kolega z pracy zafundował sobie zabieg bariatryczny, zakładano mu opaskę na żołądek w Szpitalu św. Elżbiety na Mokotowie. Bardzo doz schudł i od razu lepiej się czuje, jest bardziej sprawny, zniknęły jego problemy z wysokim ciśnieniem.Jak ktoś nie umie sobie poradzić sam to warto skorzystać z takiego zabiegu.
Reply
Jeśli chcecie dowiedzieć się jak uzyskać wymarzoną sylwetkę to polecam stronę fitbootcamp.pl osobiście zaglądam tu bardzo często w poszukiwaniu nowych artykułów i ciekawostek.
Reply
Tak samo polecam strone biegpodprad ja dzieki artykulom i wskazowkom z tej strony wdrozylem sie w trening i przynajmniej wiem jak trenowac zeby bylo dobrze Wink
Reply
Mnie pomaga utrzymać dobrą sylwetkę trening z systemem blazepod. Musze powiedzieć, że to także bardzo fajna rozrywka dla całej rodziny i praktycznie wszyscy z tego korzystamy Big Grin Zerknijcie sobie na stronę https://blazepod.com.pl/ tam znajdziecie więcej informacji. Jak dla mnie to może być super prezent pod choinkę Smile)
Reply
ja ostatnio kupiłam sobie przyprawy do gyrosa i do pieczonego mięsa i testuję nowe przepisy Smile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl