Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sposoby na idealną figurę
na robię na przykład zielone koktajle z algami, smakują świetnie, a przy tym jakie są zdrowe Big Grin suplement z algi jest całkiem naturalny, a w formie proszku można dodawać go także do purre, sosów, czy sałatek. Ale oczywiście bez zrównoważonej diety i ćwiczeń się nie obejdzie Smile
Reply
Najlepsze efekty widać jak się trochę porusza. Wystarczą nawet spacery Wink
A jak do tego dochodzi zdrowa dieta, to nawet nie trzeba sięgać po witaminy.
Reply
Zdecydowanie dieta i ćwiczenia, czyli ogólnie zdrowy tryb życia. Zaprzyjaźnij się ze spacerami Big Grin
Reply
Oczywiście trening i dobra dieta to całe sedno pięknej figury. No, ale dzisiaj wiadomo jak jest. Pracujemy długimi godzinami i nie mamy czasu, żeby zjeść coś pożywnego i zdrowego. Jemy też nieregularnie, a to wpływa na naszą figurę, a także zdrowie. Dlatego według mnie warto zdecydować się na catering dietetyczny. Ponieważ wszystko on  ułatwia. Dzięki niemu możecie efektywnie schudnąć.
Reply
Pozwolę sobie zostawić link do tej stronki: https://dawidwozniakowski.pl/dieta/ladunek-glikemiczny/ Każdy, kto chce się odchudzać musi koniecznie posiadać podstawową wiedzę na temat zywienia, bez tego można zrobić sobie tylko krzywdę. Najlepiej wspomoc się poradami dietetyka. Co specjalista, to specjalista.
Reply
Dużo da ci dieta, ale także spora dawka aktywności fizycznej Smile Myślę, że w dzisiejszych czasach, choc wszyscy chodza na silownie itp. brakuje aktywności związanej z grami zespołowymi itp. które wymagają od człowieka różnego rodzaju intensywności . A przeciez sprawa jest prosta - wystarczy wejść do internetu znaleźć sklepy typu 11teamsports, kupic korki, koszulkę i piłkę i pograć ze znajomymi Wink
Reply
U mnie sprawdza się tenis! Nigdy nie myślałem, że kiedykolwiek sięgnę po ten sport, jednak najwidoczniej tak miało być. Na moim osiedlu otworzyła się szkoła tenisa, więc postanowiłem się zapisać. Jestem w tym naprawdę niezły, a sylwetka sama się kształtuje jak trzeba Big Grin
Reply
Zgadzam się w 100% z wypowiedzią poprzednika dobrze zrównoważona dieta + ćwiczenia to sekret sukcesu osiągnięcia wymarzonej sylwetki.
Sam jestem osobą przestronną dużo biegam, gram w piłkę, pływam, a teraz także spodobał mi się taki BMX jak możecie to zerknijcie i jeżeli sa tu osoby znające się na takich rowerach to miałbym kilka pytań. Przede wszystkim ile trzeba zapłacić za taki rower by trochę pojeździł, a nie rozsypał się po kilku skokach z murku? Smile
Reply
Czasem ruchu więcej i jakieś ćwiczenia wystarczają na lepszą sylwetkę. Ja właśnie w tym celu zastanawiam się nad orbitkiem takim jak tutaj rehastore.net/orbitreki/115-trenazer-cybex-525at-arc-trainer.html . Do ćwiczeń przed tv by się przydał, czasem śnieg, deszcz i zimno i nie chce się biegać , wtedy warto w domu poćwiczyć.
Reply
Spróbujcie biegać - https://www.runners-world.pl/zdrowie/Odc...ie,23022,1 ja dzięki temu zgubiłam już 7kg Wink
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl