Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sposoby na idealną figurę
od jakiegoś czasu zaczęłam interesować się fit życiem i chciałabym zapytać się was jakie są wasze sposoby na idealną sylwetkę. Ja od kilku tygodniu stosuję te koktajle i jestem bardzo zadowolona z efektów. 

Dzielcie się swoimi sposobami

buziaki Smile
Reply
Koktajle to bardzo fajny początek dnia - zwłaszcza zimąTongue Moim zdaniem połączenie diety i ćwiczeń to najlepszy sposób na piękną sylwetkę. Jednak ciężko utrzymać efekty gdy nie stosuje się jednego z nich.
Reply
Moim sposobem na zdrowe życie jest po prostu dieta dopasowana do mojego organizmu i sport.
Reply
Przede wszystkim najłatwiej pozbyć się cukrów z organizmów. Można np. zastosować na sam początek zamiennik jakim są słodziki i aspartam. Od razu mówię, aspartam nie jest szkodliwy jak wszyscy uważają. To mit. Kiedyś tak uważano ale jest to przebadana substancja, która nikomu nie szkodzi, wystarczy przeczytać ten artykuł by zmienić zdanie.
Reply
Aktywny tryb życia - najlepiej znaleźć to co się najbardziej lubi. Zaczynałam w domu od Chodakowskiej a od niedawna trenuję pole dance. Do tego zdrowa dieta - i żadne diety eliminacyjne. Po nich rozregulował mi się metabolizm Sad
„Jest jakiegoś rodzaju magiczny magnetyzm w dalekim podróżowaniu i powracaniu kompletnie odmienionym.” – Kate Douglas Wiggin
Reply
A mi żadne diety ani ćwiczenia na oponkę na brzuchu nie pomagają..... Ostatnio czytałam na FB o kriolipolizie i znalazłam gabinet w moim mieście (Jakubowska Esthetic w Bielsku-Białej). Jestem dwa tygodnie po pierwszym zabiegu i widać, że ta oponka jest mniejsza! Jestem ciekawa jak to będzie wyglądało po drugim zabiegu Big Grin
Reply
Według mnie najlepszym sposobem na idealną figurę jest ruch i zdrowa żywność. Każdy lekarz i dietetyk mówi to samo. Najważniejsze, aby jeść zdrowo, zero cukrów, fastfoodów, alkoholu itp. Od kilku lat sama jestem na diecie o niskim ig ze względu na swoje problemy zdrowotne i dzięki temu czuję się dobrze i wyglądam dużo lepiej. Niektóre produkty zdrowej żywności są w bardzo wysokich cenach, więc warto pomyśleć o tym, aby zacząć samemu produkować żywność tj wędliny czy chleb. Wiem, że wiele osób boi się samemu zrobić np chleb, bo wydaje się to mega trudne, ale jest wręcz odwrotnie. Są fajne warsztaty kulinarne, gdzie można się tego nauczyć poczytajcie sobie o tych rzemieślniczych warsztatach.
Reply
Ruch, ale nie katowanie się ćwiczeniami. Ja znalazłam swoją ulubiona aktywność fizyczną - taniec i tak utrzymuję dobrą kondycję i prawidłową wagę.
Reply
Przeglądam aktualnie oferty typu rowertour.com/ ponieważ interesuje mnie kupno roweru, którym będę mógł bez problemu wyruszać w dalekie wycieczki. Chcialbym dowiedziec sie od Was jakie rowery sa modne w tym sezonie i dlaczego warto kupic ten, a nie inny? Nie ukrywam, że od strony technicznej w temacie rowerów jestem laikiem Smile
Reply
codzienne ćwiczenia i zrównoważona dieta Big Grin
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl