Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nieruchomości
#21
Macie może namiar na sprawdzone inwestycje w Krakowie,  z rynku pierwotnego? Mnie póki co wpadła w oko oferta https://www.ekopark.pl/turniejowa-59/lokalizacja/ ale chętnie poznam również waszą opinię na ten temat. Póki co widziałam, to deweloper ma naprawdę świetne opinie.
Reply
#22
Na waszym miejscu uważałabym z kim podpisujecie umowę. Moja koleżanka ochotę miała problemy z nieuczciwym deweloperem, który nie dość, że sprzedał jej mieszkanie mniejsze niż na umowie, to również opóźniał jego odbiór. Na szczęście znalazłyśmy namiar do https://stoppatodeweloperce.pl/ którzy zajmują się tego typu nieuczciwym zachowaniem i mam nadzieję, się z ich pomocą będzie w stanie wywalczyć swoje prawa
Reply
#23
Hej, co powiecie na tę ofertę mieszkań https://katowice.mdr.pl/ ? Jest to nowe osiedle. Osiedle powstaje przy ul. Górniczego Dorobku. Mieszkania są przekazywane już z wykończeniem; są podłogi, glazura, biały montaż, drzwi wewnętrzne. Ściany są pomalowane na biało. Dodatkowo, można otrzymać dopłaty do czynszu.
Reply
#24
Obecnie wiele osób męczy pytanie w co aktualnie inwestować żeby nie stracić i nieruchomości są jakimś wyjściem. Ja uważam że lepiej będzie spotkać się z specjalistami którzy dobiorą najlepsze narzędzia do naszych potrzeb. Możesz udać się do Assay Group bo znają się na rzeczy.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl