Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Weekend w Bieszczadach
#1
Jeśli ktoś nie ma pomysłu na wolny weekend, to polecam pojechać w Bieszczady. Na miejscu można znaleźć wiele wspaniałych atrakcji, szlaków turystycznych, zabytków, muzeów oraz restauracji. Nocleg w Bieszczadach można zarezerwować bez problemu na stronie ClickWeek na stronie https://clickweek.pl/. W portalu jest także stale aktualizowany kalendarz wydarzeń i imprez. Jeśli ktoś byłby zainteresowany taką ofertę, to polecam sprawdzić tę stronę.
Reply
#2
Szukam noclegu w Bieszczadach, ale bardzo zależy mi na tym by łóżko było bardzo wyogodne. Tego na odległość nie sprawdzę, ale może ktoś może polecić coś specjalnego?
Reply
#3
Ja wybieram się wraz z rodziną w Bieszczady, by móc jeździć trasami rowerowymi. Zabieramy ochraniacze, kaski i oczywiście folie odblaskowe, by nocą być widocznym na drodze. Poszukujemy za to sprawdzonego pensjonatu gdzieś niedaleko ścieżek. Polecicie coś?
Reply
#4
My z mężem również planujemy wypad w Bieszczady. Chcemy zabrać ze sobą rower, ale nasz stary bagażnik rowerowy się zepsuł. Może mi ktoś polecić jakiś sprawdzony sklep, gdzie kupię dobre bagażniki rowerowe?
Reply
#5
Nie wiem czy teraz powinno się gdziekolwiek jeździć. Z drugiej strony, czy maseczki chronią przed koronawirusem? Tu jest o tym ciekawie napisane: https://maseczkiantywirusowe.info/blog/a...zywac.html
Reply
#6
Bieszczady robią się przereklamowane. Ja pojechałabym na jakiś glamping. Ostatnio nawet odświeżyłam akcesoria samochodowe, żeby dobrze wyglądały. Mają tu fajne rzeczy: https://motohobby.pl/[url=https://motohobby.pl/][/url]
Reply
#7
Byłem i polecam. Kolejne miejsce na mapie Polski do odwiedzenia to Warszawa - znalazłem nawet nocleg w bardzo atrakcyjnej cenie w Raszynie: http://hotelikamber.pl/cennik/ To jest nieopodal Warszawy, około 20 minut autem
Reply
#8
(12-16-2019, 01:39 PM)MoniMil Wrote: Szukam noclegu w Bieszczadach, ale bardzo zależy mi na tym by łóżko było bardzo wyogodne. Tego na odległość nie sprawdzę, ale może ktoś może polecić coś specjalnego?

Byłem z dziewczyną niedawno w okolicach Polańczyka i tam był fajny drewniany domek. Ale żebyś mnie zabił, nie przypomnę sobie nazwy... Moja luba znalazła go bodajże na grupie na fejsie, gdzie polecali noclegi, także spróbuj poszperać. Bardzo przytulnie, domek super wykończony, meble do sypialni też na najwyższym poziomie. Nigdzie nie wyspałem się tak, jak na ich łóżku!
Reply
#9
Ja w Bieszczadach planuję otworzyć taki mały hotel i właśnie interesują się wszystkimi ważnymi kwestiami dotyczącymi aranżacji, aby móc w przyszłym roku taki hotel otworzyć. Na pewno ważne są łóżka hotelowe i chciałabym zainwestować w łóżka bardzo dobrej jakości.
Reply
#10
Czy możecie mi polecić jakiś sprawdzony nocleg w Bieszczadach?

https://matrixmedia.pl
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl