Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opony zimowe czy całoroczne? Yokohama?
Jakie opony polecilibyście na nadchodzący sezon? Zimy ostatnio słabe więc myślałem żeby zamiast zimówek założyć jakieś całoroczne. Na razie obstaję przy takich - Yokohama 4S Aw21, mieszanka lekko utwardzona, bardziej pod dynamiczną jazdę. Czy może jakieś inne wybrać?
Reply
Coraz więcej osób decyduje się na opony całoroczne. Są bardzo dobrze wykonane i tak jak piszesz obecne zimy które mamy nie są aż tak srogie i takie opony bez problemu sobie powinny poradzić. Z tego co wiem Yokohama robi opony klasy premium więc myślę, że ta marka były by w porządku. Mam sezonowe V905 i jestem bardzo zadowolony.
Reply
Yokohama V905 to chyba zimówki. Długo je masz? Jak zużycie bieżnika? Miałeś okazję jeździć po takim świeżym śniegu?
Reply
Tak moje V905 są oponami sezonowymi. Jeżdżę na nich drugi sezon i bieżnik ma 7,5 mm także wydaje mi się że to bardzo dobry wynik. Po śniegu jeździłem mało bo nie było go u Nas za wiele ale jak najbardziej dawały sobie radę.
Reply
No to całkiem sporo ma ten bieżnik. U mnie nigdy po sezonie nie zostało aż tyle. Czytałem właśnie, że dużo osób docenia te opony m.in. właśnie za wytrzymałość. Patrzyłem właśnie na ceny i całoroczne Yokohamy 4S AW21 są niewiele droższe od V905. Także spróbuję tych całorocznych. Jutro Black Friday, to mam nadzieję tanio zamówićBig Grin
Reply
Tak cenowo nie ma dużej różnicy, a całoroczne depczą po piętach sezonowym. Z tym Blackiem uważaj bo nie zawsze tak kolorowo Big Grin Ja zawsze zamawiam z oponeo tam też czasem promocje mają.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Zarządzanie Nieruchomościami Katowice Sosnowiec